USD
4,7199
EURO
5,5022
ALTIN
197,8417

SANATÇI ESRA SÖNMEZER ‘İN GÖZLERİNDEKİ SIR !

Ünlü sanatçı Esra Sönmezer’in gözlerindeki sır büyük merak yarattı ! Ekranların başarılı ismi oyuncu ve sunucu Esra Sönmezer, Erkeklerin kalbine ok gibi saplanan mavi gözlerinden çok dertliymiş… Uzağı göremeyen ve numarasının 3.50 astigmat olduğunu söyleyen Sönmezer, 12 yıldır şeffaf lens kullandığını ifade etti. Bazen yolda selam vermediği için birçok arkadaşının kendisine küstüğünü de anlatan: YAKAN […]

SANATÇI ESRA SÖNMEZER ‘İN  GÖZLERİNDEKİ SIR !

Ünlü sanatçı Esra Sönmezer’in gözlerindeki sır büyük merak yarattı !

Ekranların başarılı ismi oyuncu ve sunucu Esra Sönmezer, Erkeklerin kalbine ok gibi saplanan mavi gözlerinden çok dertliymiş… Uzağı göremeyen ve numarasının 3.50 astigmat olduğunu söyleyen Sönmezer, 12 yıldır şeffaf lens kullandığını ifade etti. Bazen yolda selam vermediği için birçok arkadaşının kendisine küstüğünü de anlatan:

YAKAN GÖZLER ARIZALI ÇIKTI

Sönmezer “Gözlerimin sağlıklı olmadığını bilmediklerinden küsüyorlar. Görmemezlikten gelmiyor, gerçekten görmüyorum. Gözlük kullanmıyorum tarzıma yakıştırmıyorum. Şeffaf lens kullanıyorum bu yüzdende gözlerimin bozuk olduğunu anlamıyorlar” dedi.

Birçok erkeğin rüyalarını süsleyen güzel gözlerinin sırrını veren Esra Sönmezer, “Gözlerim yüzünden komik durumlarda yaşayabiliyorum ama alıştım artık” dedi.     

YORUMLAR


    0 YORUM

Google Analytics Alternative