USD
4,7915
EURO
5,6134
ALTIN
189,9569

ÜNLÜ CLUP AMPERSAND BODRUM’DA FARK YARATTI!

OLAY TAN’IN  AÇILIŞ İZLENİMLERİ… Bodrum’a Amerika’nın en ünlü gece kulübü geldi. Turizm cenneti Bodrum havasını buldu.Yazın gelmesi ile birlikte Bodrum’da gece kulüpleri ve plajlar dolup taşmaya başladı.Özellikle Bodrum da gece hayatı renklendi.Bodrum barlar sokağı ve Gümbet’teki  clupler,diskolar da eğlence sabahlara dek sürüyor. Hafta sonu ısının 30 dereceyi bulması nedeniyle Plaj da denize giren ve güneşlenenlerin […]

ÜNLÜ CLUP AMPERSAND BODRUM’DA FARK YARATTI!

OLAY TAN’IN  AÇILIŞ İZLENİMLERİ…

Bodrum’a Amerika’nın en ünlü gece kulübü geldi.

Turizm cenneti Bodrum havasını buldu.Yazın gelmesi ile birlikte Bodrum’da gece kulüpleri ve plajlar dolup taşmaya başladı.Özellikle Bodrum da gece hayatı renklendi.Bodrum barlar sokağı ve Gümbet’teki  clupler,diskolar da eğlence sabahlara dek sürüyor.

Hafta sonu ısının 30 dereceyi bulması nedeniyle Plaj da denize giren ve güneşlenenlerin akınına uğradı.Bodrum’da gece hayatı ise okulların tatil olmasından sonra hareketlendi ve çılgın eğlenceler başladı.

Bu yıl Bodrum’da yeni eğlence mekanları açıldı.Bunların başında ise Bodrum Gümbet’te Amerikanın en ünlü Clup Ampersand’ta dün gece görkemli bir açılış yaptı.Ünlü gece kulübünün açılışına davetli olarak Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon,gazeteci Ergüder Tırnavo ve birçok ünlülerle birlikte katıldık.

20170610_231537 OLAY-KOCADON

ABD inşaat sektöründeki tesislerini satan  işadamı Burak İrtanki büyük yatırım yaparak Bodrum’un en lüks ve modern  işletmesi Clup Ampersand’ı açtı.

Dünyaca ünlü eğlence mekanı Club Ampersand’ın ABD’den sonra Türkiye’deki ilk kulübü Bodrum’da kapılarını açtı. Bodrum’da eğlenceye yeni bir soluk getireceği belirtilen tesisin açılışına  ünlü isimlerin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.Lüks gece kulübünün açılışında İrem Derici sahne aldı ve söyledi şarkılar ve dansları ile geceyi izleyen yüzlerce kişiyi coşturdu.

 

IMG-20170613-WA0004 BURAK VE EŞİ

Bodrum’un tanıtımına büyük katkısı olan eğlence merkezi Clup Halikarnasın yıllar sonra kapatılmasından sonra Amerikanın ünlü Club Ampersand’ın Bodrum’da açılması eğlence hayatına yeni bir renk ve heyecan getirdi.

Açılışa büyük ilginin olması da bunu gösterdi.Kulübü açan işadamı Burak İrtanki Türk turizminin  geleceğine güvendiğini ve ilk geceki ilgiden çok mutlu olduğunu ve yeni yatırımları sürdüreceğini belirtti.

Ünlü mekanı Bodrum’a getiren Amerikalı iş adamı Burak İrtanki;

”Türk ve Dünya yıldızlarını ağırlayacağız”dedi. Farklı konsepti ile isminden şimdiden söz ettirmeye başlayan mekan, açılış günü ilk olarak İrem Derici ve Hakan Kakız konseriyle yaza merhaba denildi. Bodrum gecelerine de hızlı bir giriş yaptı.

Dünyanın en ünlü DJ’i olan Tiesto ve Mannie Fresh’in de sahne alacağı kulüpte, birbirinden ilginç dans gösterileri ve şovlarda yerli ve yabancı turistleri eğlendireceğiz.

Tiesto ve Mannie Fresh hayranlarına müjde
Birbirinden ünlü isimleri ağırlayacaklarını söyleyen Club Ampersand Bodrum’un sahibi Burak İrtanki farklı bir konsept ile Bodrum’a hızlı bir giriş yaptıklarını söyledi.

Böyle farklı bir işletme Bodrum eğlence hayatına yeni bir renk ve canlılık getirdiği açılışta görüldü..

BODRUM’A FARK GETİREN CLUP
Dünyaca ünlü bir eğlence mekanı, Türkiye’de ilk işletmesini Bodrum’un Gümbet  Barlar Sokağı’nda hizmete açtı. Burak İrtanki ve Hasan Gündüz’ün ortak olarak açtığı kulüp, farklı konseptiyle Bodrum’un eğlence hayatına yeni bir soluk getirdi.

Mekanın açılışına Mansur Ark, Cengiz İmren ve çok sayıda davetli katıldı. Sezon boyunca çeşitli dans gösterileri ve konserlerin gerçekleşeceği mekan, İstanbul’un eğlence kalitesinde ve İstanbul elitlerine hitap eden eğlence anlayışıyla bu yaz eğlencenin yeni adreslerinden olacak.1000 kişi kapasiteli, servis ve güvenlik alanında 37 kişinin hizmet verdiği mekan Bodrum’da yaz boyunca iyi müziğin ve sahne performanslarıyla iddialı. 430 metrekare alanda hizmet veren kulüpte ünlü isimler müziğin ritmini tutacak. Mekanın ortaklarından Burak İrtanki, şöyle dedi:
“Çok kısa bir süreçte kapalı bir mekanı, 1000 kişilik açık bir mekan haline getirdik. ABD’de 17 eyalette olan bir kulübün haklarını alarak Türkiye’ye getirdik. Bunu da Bodrum’da başlattık. İlk olarak da Gümbet’te hizmet vermeye başladık. Daha sonra da Antalya ve İstanbul olarak devam etmeyi düşünüyoruz. Çok değişik konsepti olan bir kulübüz. Tiesto ve Mannie Fresh ile direk anlaşması olduğu için onlarla açılış yapacaktık ama önce ‘Türkçe’ ile başlayalım diye karar aldık. Temmuz ayında Tiesto’yu Bodrum’da ağırlayacağız. 21 sanatçı ile anlaşmamız var. İnşallah başarılı oluruz.”
Club Ampersand, Berkay, Sinan Akçıl, Cengiz İmren, Simge Sağın, Emre Kaya, İrem Derici, Elif Kaya, Hakan Kakız gibi ünlü isimleri sezon boyunca sahnesinde ağırlayacak. Kulüpte, ayrıca dünyanın en iyi DJ’leri de muhteşem performanslarıyla müziğin ritmini tutacak.(OLAY HABER)

YORUMLAR






    0 YORUM

Google Analytics Alternative