USD
3,8912
EURO
4,5856
ALTIN
156,7255

İBRAHİM TATLISES EKRANLARA GERİ Mİ DÖNÜYOR?

Yapımcıların İbrahim Tatlıses’in “çocuklarımla program yaparım” şartını kabul ettiği iddia edildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Huber Köşkü’nde sanat dünyasına verdiği iftara İbrahim Tatlıses de katıldı. ECE ERKEN PAYLAŞIMIYLA İŞARETİ VERDİ İbrahim Tatlıses’in masasına giden Ece Erken, türkücüyle çekildiği selfie’yi Instagram hesabından paylaştı. Ece Erken paylaşımına “Benim canım o canım… Her programımda yanımda olmuştur, hep […]

İBRAHİM TATLISES EKRANLARA GERİ Mİ DÖNÜYOR?

Yapımcıların İbrahim Tatlıses’in “çocuklarımla program yaparım” şartını kabul ettiği iddia edildi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Huber Köşkü’nde sanat dünyasına verdiği iftara İbrahim Tatlıses de katıldı.

ECE ERKEN PAYLAŞIMIYLA İŞARETİ VERDİ

İbrahim Tatlıses’in masasına giden Ece Erken, türkücüyle çekildiği selfie’yi Instagram hesabından paylaştı. Ece Erken paylaşımına “Benim canım o canım… Her programımda yanımda olmuştur, hep desteklemiştir… Allah razı olsun. Bomba gibi geliyor İbrahim Tatlıses” notunu ekledi.

Ece Erken’in paylaşımına eklediği not, İbrahim Tatlıses yeniden “İbo Show”a başlıyor yorumuna neden oldu.

İŞTE ECE ERKEN’İN INSTAGRAM PAYLAŞIMI:

“İBO, İDO, DİLO SHOW”

Hatırlanacağı gibi İbrahim Tatlıses’e, İbo Show’u yeniden yapması için 13 milyon TL teklif edilmişti.

Teklifi doğrulayan İbrahim Tatlıses “Show’u yeniden sunmak için tek şartım İbo-İdo-Dilo” diyerek 2 çocuğuyla birlikte program yapmak istediğini söylemişti.

Anlaşılan o ki yapımcılar, İbrahim Tatlıses’in teklifini kabul etti. Yani İbo Show “İbo-İdo-Dilo Show” olarak ekranlara dönüyor.medyaradar

YORUMLAR


    0 YORUM

Google Analytics Alternative