USD
4,7915
EURO
5,6134
ALTIN
189,9569

BODRUM’A SALI GÜNLERİ UCUZ UCUN

Yaz aylarında tatil beldelerine en ucuz uçulacak günün salı olduğunu açıklandı.  İstanbul’dan Bodrum’a ve  Dalaman,  Antalya,  Trabzon,  İzmir, Edremit’e gerçekleşecek uçuşlar için yapılan analizde Salı gidiş Perşembe dönüş planlanan seyahatler diğer günlere oranla daha ucuz. Kullanıcılarına uygun fiyatlarla her ay 300 binin üzerinde uçak bileti satışı gerçekleştiren Enuygun.com, yaz aylarının son günleri için ucuz uçuş yakalamak […]

BODRUM’A SALI GÜNLERİ UCUZ UCUN

Yaz aylarında tatil beldelerine en ucuz uçulacak günün salı olduğunu açıklandı.  İstanbul’dan Bodrum’a ve  Dalaman,  Antalya,  Trabzon,  İzmir, Edremit’e gerçekleşecek uçuşlar için yapılan analizde Salı gidiş Perşembe dönüş planlanan seyahatler diğer günlere oranla daha ucuz. Kullanıcılarına uygun fiyatlarla her ay 300 binin üzerinde uçak bileti satışı gerçekleştiren Enuygun.com, yaz aylarının son günleri için ucuz uçuş yakalamak isteyenlere Salı gününü öneriyor. Salı günlerini  Çarşamba takip ediyor. Şirketten yapılan açıklamada, yaz tatilini planlayamayan veya kısa kaçamaklar yapmak isteyenler, Ağustos ayı boyunca en ucuz uçak bileti bulacağı gün Salı. Dönüşlerde ise yolcular, Perşembe gününü tercih ederse yine daha diğer günlere göre daha ekonomik uçma imkanına sahip.

 

YURTDIŞI UÇUŞLARDA DA SALI EKONOMİK

Yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da Enuygun.com, Salı günlerini tercih edenlerin daha avantajlı fiyatlarla uçak bileti alabileceğini açıkladı. Türklerin yaz aylarında en çok seyahat ettiği şehirler arasında yer alan  Paris  Amsterdam, Mikanos ve  Üsküp’e de Salı günü gidişler diğer günlere oranla daha ucuz.

YORUMLAR


    0 YORUM

Google Analytics Alternative