USD
4,7915
EURO
5,6134
ALTIN
189,9569

ÇAĞLA ŞİKEL’DEN İTİRAF :SANA İHTİYAC YOK

çağla Şıkel, New York’ta yaşadıklarını anlattı: Kötü davranıyorlar. Özge titriyordu’ Çağla Şıkel ile Özge Ulusoy, Hakan Akkaya’nın 12 Eylül’de ‘New York Moda Haftası’nda düzenlediği ‘Hepimiz Biriz ve Aynıyız’ adlı defilesinde yabancı mankenlerle podyuma çıktı.   Çağla Şıkel, Formsante dergisine verdiği röportajda çarpıcı açıklamalar yaptı. ’Özge’nin yanımda olması çok iyi geldi. Bana ‘çok heyecanlısın, beni de […]

ÇAĞLA ŞİKEL’DEN İTİRAF :SANA İHTİYAC YOK

çağla Şıkel, New York’ta yaşadıklarını anlattı: Kötü davranıyorlar.

Özge titriyordu’

Çağla Şıkel ile Özge Ulusoy, Hakan Akkaya’nın 12 Eylül’de ‘New York Moda Haftası’nda düzenlediği ‘Hepimiz Biriz ve Aynıyız’ adlı defilesinde yabancı mankenlerle podyuma çıktı.

 

Çağla Şıkel, Formsante dergisine verdiği röportajda çarpıcı açıklamalar yaptı. ’Özge’nin yanımda olması çok iyi geldi. Bana ‘çok heyecanlısın, beni de geriyorsun’ dedi. Benden önce podyuma çıktı. Yürüyüşü bitirdiğinde elleri buz kesmiş, titriyordu’ dedi.

59cf3c3c18c7730f3810120e

Çok katılar’

Çağla Şıkel şunları anlattı: ‘Amerika’da insanlar çok katı, duygusuzlar ve kötü davranıyorlar. Asla New York’ta yaşayamam. Ülkemde o kadar çok sevgi görüyorum ki, soğuk insanların arasında yapamam.

Resmen ‘Sana ihtiyacımız yok. Dön git ülkene’ tarzında davranıyorlar. 1998’de yurt dışından mankenlik teklifi almış ama teklifi kabul etmemiştim. Belki dünya çapında tanınacaktım ancak Türkiye’deki kadar mutlu ve huzurlu olmayacaktım.HÜRRİYET

 

YORUMLAR


    0 YORUM

Google Analytics Alternative