USD
5,3474
EURO
6,1094
ALTIN
222,4356

ÜNLÜ DOKTORLAR ÖNERDİ:GENÇ KALMAK İÇİN DANS EDİN

GENÇ YAŞAM KONGRESİNDE ÜNLÜ PROFESÖRLERİN ORTAK GÖRÜŞÜ: HAREKETSİZ KALMA YAŞAMDAN KOPMA SIK SIK DANS ET! Bodrum Hilton Otelinde yapılan Genç yaşam Kongresinden ”Genç kalmanın sırları tartışıldı.Genç kalmak için sık sık dans etmenin faydaları vurgulandı. 12.nci  Genç Yaşam Kongresinin  Başkanlığını  Prof.Dr. Fikret Tüzün yaptı.Genç Kalmanın yollarının tartışıldığı 4 gün süren  kongreye Prof.Dr.Turgut Göksoy,Prof.Dr.Engin Eker,Dr.Ümit Aktaş,Prof.Dr. Alper Kaya,Prof.dr,Baha […]

ÜNLÜ DOKTORLAR ÖNERDİ:GENÇ KALMAK İÇİN DANS EDİN

GENÇ YAŞAM KONGRESİNDE ÜNLÜ PROFESÖRLERİN ORTAK GÖRÜŞÜ:

HAREKETSİZ KALMA YAŞAMDAN KOPMA SIK SIK DANS ET!

Bodrum Hilton Otelinde yapılan Genç yaşam Kongresinden ”Genç kalmanın sırları tartışıldı.Genç kalmak için sık sık dans etmenin faydaları vurgulandı.

12.nci  Genç Yaşam Kongresinin  Başkanlığını  Prof.Dr. Fikret Tüzün yaptı.Genç Kalmanın yollarının tartışıldığı 4 gün süren  kongreye Prof.Dr.Turgut Göksoy,Prof.Dr.Engin Eker,Dr.Ümit Aktaş,Prof.Dr. Alper Kaya,Prof.dr,Baha Çelik,Prof.Dr. Mustafa YurtkuranProf.Dr.Gülhihal Kutlu,Doçent.Dr.hande Başat,Prof.Dr.Hürriyet Aydoğan,Doç.Dr.Meltem Vural,Integral Medicine Grupe Yönetim Kur.Başkanı Uzman Dr.Yavuz Köseliören,Dr.fatma Köseliören,Dr.Hatıra Özel,Dr.Dilek Kutan ve çok sayıda doktor katıldı.

 

YAŞAMDAM KOPMA DANS ET

Bodrum’da düzenlenen Genç Yaşam Kongresine katılan ünlü hocalar  genç kalmak için doğru beslenmenin ve hareketli yaşamın şart olduğunu, sık sık dans etmek gerektiğini  belirttiler.

Ünlü  doktorların tümümün ortak görüşü Doğru beslen.Hareketsiz kalma yaşamdan kopma”oldu.En güzel karaketli yaşam ise dans etmek.Onun için dans ederek genç ve mutlu kalın.Sevdiğinizle dans etmek insanı coşturur ve hayattan zevk almasını sağladığını söylediler.

IMG_8580 dans5tüzün çift

Ünlü profesörler gündüzleri tıptaki en son gelişmeleri ve tedavi yöntemlerini saatlerce tartıştılar.Birçok ünlü profesör.doktorda Hilton Otelinin diskosunda geç saatlere kadar dans ederek steres attılar.

Ünlü doktorlar genç kalmak için hareketli yaşamak gerektiğini bunun en kolay ve güzel olanının da dans etmek olduğunu söylediler. Doktorlar sadece bunu anlatmakla kalmadılar tangodan,salsaya ve en hızlı dansları ederek eğlendiler.Ünlü hocalar dansın bir terapi olduğunu,dans ederek genç kalınabileceğini birçok hastalarına tedavi olarak dans etmeyi önerdiklerini vurguladı.

20171006_225150 dans3 dr.zafer işr.

 

GENÇ KALMANIN SIRLARI

İşte ünlü doktorların genç kalmak için bazı önerileri:Sonsuz gençlik yok ama, genç yaşam elimizde. Doğru beslenerek sağlıklı kalarak ve estetik görünümü bozmayarak yaşamak mümkün.Yaşamınız daima hareketli olsun.Fırsat buldukça dans edin.

Genç yaşam önce her şeyin basit algılanmasında gizlidir. Yaşam tarzı insanın yaşam kalitesini ve uzun bir ömrü olumlu etkiler. En önemlisi pozitif zihinsel düşüncedir. Hiçbir şey karmaşık değildir. Beslenme, aktif olmak, üretmek, hedefli olmak ve şükretmek genç kalmanın basit sırlarıdır.

IMG_8579 dans 1dr.turgut

“Yaş almaya kimse mani olamaz. Burada yaşlanma ile ihtiyarlığı ayırmak gerekiyor. Yaşarken yaşınızı düşünmeyeceksiniz, neler yapıyorsunuz, neredesiniz onlara bakacaksınız. Ve her yaşta üretken olmak zorundasınız. Bazı yaş grupları hedefinden kopar. Bu yaştan sonra ne olacak anlayışı Türk toplumunda çok hakim. Yaşayacaksınız, üreteceksiniz, hedefleriniz olacak…

IMG_8612 dans dr.bayanlar

Doğal besin alınmadığı için kötü besleniyoruz.Ve bağırsaklar kötü çalışıyor. buda kronik ağrılara ve depresyona yol açıyor.Neden ihtiyarlık döneminin hastalığı depresyon ve kanser?Erken bunamanın sebebi beslenme bozukluğudur.

IMG_8597 dans8 dr.tüzün ece

Genç ve mutlu yaşamak için Doğru ve fonksiyonel beslenmeli,hareketli yaşam sürmeli,sık sık dans ederek steres atın eğlenin,karponhidrat ve şeker yemeyin,bol bol ev yapımı yoğurt ve turşu tüketin,sigara içmeyin,az alkol alın,zeytinyağı ve tereyağ yenmeli,uygun gıda takviyeleri,ilaçsız yaşam.

 

IMG_8624 dans4 genelHipoktatın dediği gibi besinimiz İlacımız. İlacınız Besin olsun.Yaşadığınız hayatı keyf alarak yaşayın.Yaşamdan sevinci eksik etmeyin .

YORUMLAR


    0 YORUM

Google Analytics Alternative