USD
5,3343
EURO
6,0986
ALTIN
209,5152

OLAY TAN’IN OBJEKTİFİNDEN BODRUM CUP’A RENK KATAN ŞÖHRETLER

29.cu The Bodrum Cup 16-21 Ekim tarihleri arasında Bodrum un mavi sularında yapıldı.Bodrum’da yaşayan bir gazeteci olarak gönüllü olarak  büyük karışı objektifimle izledim. 5 gün boyunca Cemre Su teknesinde 4 etapta yapılan  Bodrum Cup yelken yarışlarını objektifimle heyecanla ve keyf alarak izledim.100 den fazla yelkenlinin yarıştığı Bodrum Cup yarışları  büyük bir heyecan ve çekişme vardı. Uluslararası […]

OLAY TAN’IN OBJEKTİFİNDEN BODRUM CUP’A RENK KATAN ŞÖHRETLER

29.cu The Bodrum Cup 16-21 Ekim tarihleri arasında Bodrum un mavi sularında yapıldı.Bodrum’da yaşayan bir gazeteci olarak gönüllü olarak  büyük karışı objektifimle izledim.

IMG_8951 b.cup14nazlim2_odul_toren b.cup başkan kocadon1

5 gün boyunca Cemre Su teknesinde 4 etapta yapılan  Bodrum Cup yelken yarışlarını objektifimle heyecanla ve keyf alarak izledim.100 den fazla yelkenlinin yarıştığı Bodrum Cup yarışları  büyük bir heyecan ve çekişme vardı.

Uluslararası 29.cu Bodrum Cup yarışlarına İngiltere,Fransa,Hollanda,İtalya,Yunanistan’da yarışmacılar katıldı.Bodrum Cup’ta bugüne kadar 2256 yelkenli yarıştı.

IMG_8854 b.cup manşt920171020_130620 OLAY objektif2

Bodrum Cup yarışlarına gerek iş dünyasından,gazetecilerden,sanatcılardan,sporculardan ,siyasetciye kadar birçok şöhret katıldı.Bodrum Cup’un ev sahibi Başkan Mehmet Kocadon ve Erman Aras yerli ve yabancı yelkencilerle yakınen ilgilendiler.

IMG_8833 b.cup RENKLİ 1IMG_9042

Caretta takımında kimler yoktukiBülent Ataman FB eski başkanı Ali Şen,işadamı Murat Dedeman,Esnane günaydın gazetesinin genel yayın müdürü Necati Zincirlıran,ünlü gazeteciler Can Pulak,

Gazeteciler den Olay Tan,Meliha Okur,Demet Cengiz,Bektaş Türk,Emin Varol,Ali Öz de yarışlara renk katanlar arasındaydı.

 

20171020_213736 can pulak-necati 5meya_konser yeni3

Ünlü kanuni şarkıcı Asiye Palu’da yarışmacı olarak katıldığı Bodrum Cup’ta ekibiyle ikinci olarak kupa kazandılar.Bodrumun tanınan  siması turizmci Özlem Sambay’da yarışmaya ren  kattı.

MFÖ ve Meyra orkesrası Yalıkavak Palmarinde verdikleri konserde binlerce kişiyi coşturdu.

IMG_8806 DANS ÖZLEMIMG_8810

Bodrum Cup yarışlarında heyecanda vardı eğlencede.Gündüzleri yarışan ekipler geceleride düzenlenen konserler ve partilerde gönüllerince dans edip zeybek,sırtaki oynadılar.

IMG_9033 TOPLU ÖDÜL1IMG_9001 ingiliz1

Bodrum Belediye Başkanı Bodrum Cup’a tam destek verdiğini belirterek önümüzdeki yıl bu yarışın bir ayağının İstanbul Boğazında yapılacağı müjdesini verdi.Bodrum Cup’un onursal Başkanı Erman Aras böyle bir ortamda zor şartlarda yapılan Bodrum Cup’u başarıyla tamamlamanın gurunu yaşadıklarını söyledi.

Kanuni Sanatçı Asiye Palu da Bodrum Cup’ta yarıştı

Bodrum’un sevilen sanatçısı ünlü kanuni şarkıcı Asiye Palu’da Bodrum Cupta yarıştı ve ekibiyle kategorilerinden 2.ci oldular.

IMG_8981 asiye palu1IMG_9054 asiye sevinç1

ASİYE PALU yarışmayla ilgili duygularını paylaştı:Bu yıl 29.su düzenlenen Uluslararası The Bodrum Cup yarışlarında Cruiser sınıf A grubunda yarıştık.5gün süren etaplarda çok mücadele verdik.Ve kendi grubumuzda 2.olduk.Ayrıca tüm yarışların ortalamasında Overall da 2.olduk.Böylelikle 2kupa birden aldık.Mutlulukla ifade etmeliyimki,en büyük şansım Capehorn teknesi ve sahibi kaptanı Mehmet Nazmi Nurel ve yarış ekibiyle,ayrıca en önemlisi Şampiyon bir tekneyle beraber katılımımdır.

IMG_8987 asiye palu1321_ekim_yaris_2 b.cup toplu yelkenli2

Bana yelken sporunu sevdiren ,yelken eğitimlerimi 1,5 yıldır büyük bir özveri ile aldığım,yıllardır kendisini deniz rüzgar ve yelkene adamış olan Mehmet Nazmi Nurel e ne kadar tşk etsem azdır.Ekibimizinkatılımda bulunduğu tüm yarışlara ancak dinleyicilerimden programlarımdan fırsatbuldukca katılabiliyorum,heyecan mutluluk ve coşkuyla haydi yelkenler Fora diyoruz.Bu muhteşem yarışdada tüm ekip arkadaşlarımla mücadelemizi verdik,inandık ve kazandık.Çok mutluyum.

BODRUM CUP ANLATILMAZ YAŞANIR.SEVGİ,DOSTLUK HEYECAN,AŞK BODRUM CUP TA.

ÖNÜMÜZDEKİ YIL BODRUM CUP’U KAÇIRMAYIN.. HAYDİ BODRUM CUP’A.

mfo_konser mfö121_ekim_yarisb.cup yelk.toplu3

.OLAYHABER.COM

YORUMLAR


    0 YORUM

Google Analytics Alternative