USD
5,3343
EURO
6,0986
ALTIN
209,5152

LİDER BEŞİKTAŞ ‘I AVRUPA DA DEV RAKİPLER BEKLİYOR

Beşiktaş, grubunda 10 puanla zirvede yer alırken, gruptan çıkma yolunda kapıyı sonuna kadar araladı. Sadece bir adım kaldı. 4 MAÇTA 10 PUAN TOPLAYAN BEŞİKTAŞ’IN BÜYÜK BAŞARISI Şampiyonlar Ligi’nde yoluna emin adımlarla devam eden Beşiktaş’ta grupta son 2 maç kala ihtimaller ve rakipler konuşulmaya başlandı. İşte olası senaryolar… BEŞİKTAŞ GRUPTAN NASIL ÇIKAR? -Porto son hafta Monaco’ya […]

LİDER BEŞİKTAŞ ‘I AVRUPA DA DEV RAKİPLER BEKLİYOR

Beşiktaş, grubunda 10 puanla zirvede yer alırken, gruptan çıkma yolunda kapıyı sonuna kadar araladı. Sadece bir adım kaldı.

4 MAÇTA 10 PUAN TOPLAYAN BEŞİKTAŞ’IN BÜYÜK BAŞARISI

Şampiyonlar Ligi’nde yoluna emin adımlarla devam eden Beşiktaş’ta grupta son 2 maç kala ihtimaller ve rakipler konuşulmaya başlandı. İşte olası senaryolar…

BEŞİKTAŞ GRUPTAN NASIL ÇIKAR?

-Porto son hafta Monaco’ya mağlup olursa, Beşiktaş’ın son hafta Leipzig’e ikili averajda üstünlük sağlaması, liderlik için yeterli olacak.

-Porto, son hafta Monaco ile berabere kalırsa, eğer RB Leipzig de Monaco’ya puan kaybetmişse, Beşiktaş ikili averajda üstünlük sağlaması durumunda Porto’nun önünde lider çıkar.

-RB Leipzig 2’de 2 yaparsa, ve Porto, son hafta Monaco ile berabere kalırsa, iş üçlü averaja kalacak ve burada önde olması durumunda da Beşiktaş lider olarak tur anahtarını alacak.

Beşiktaş’ın çılgın Şampiyonlar Ligi geliri

Şampiyonlar Ligi’nde 4 maçta 10 puanı hanesine yazdıren siyah beyazlılar, 39.7 milyon Euro yani 175 milyon TL’yi şimdiden kasasına koydu. Kartal, son 16’ya kaldıktan sonra ise bu rakam 200 milyon TL barajını geçecek.

Şampiyonlar Ligi’nde ortaya koyduğu mücadele ile göğsümüzü kabartan Siyah- Beyazlılar, sergilediği performansın karşılığını da fazlasıyla alıyor. Öyle ki Beşiktaş, dün Monaco ile berabere kalarak 500 bin Euro’luk başarı primini hak ederken, toplam kazancını 39.7 milyon Euro’ya (175 milyon TL) çıkarttı.

175 milyon TL’lik müthiş geliri resmen kasasına koyan Siyah-Beyazlılar, gruptan çıkması halinde 6 milyon Euro’luk son 16 primini alacak. 200 milyon TL barajını geçmesine kesin gözle bakılan Kartal, galibiyetlerle birlikte bu rakamı artırabilir.SÖZCÜ

 

 

 

YORUMLAR


    0 YORUM

Google Analytics Alternative