USD
5,3343
EURO
6,0986
ALTIN
209,5152

ATAMIZI ARIYORUZ!DÜNYA DA HİÇBİR LİDERE BÖYLE SEVGİ GÖSTERİLMEDİ

YOK BÖYLE BİR SEVGİ. Atatürk’e gösterilen saygı ve sevgi dünyada hiç bir lidere gösterilmiyor.Türk halkı Ata sına sevgi özlemi bir kez daha gösterdi.Türkiye Atatürk’ü sadece Kasım da değil son Kasım’a kadar unutmayacağını ve unutturmayacağını,onun kurduğu Cumhuriyet’e sahip çıkacağını kanıtladı. Halk akın akın Anıtkabire Atasına koştu.Onu bir kez daha sevgi ve özlemle andı. Saat 09.05… Tüm […]

ATAMIZI ARIYORUZ!DÜNYA DA HİÇBİR LİDERE BÖYLE SEVGİ GÖSTERİLMEDİ

YOK BÖYLE BİR SEVGİ.

Atatürk’e gösterilen saygı ve sevgi dünyada hiç bir lidere gösterilmiyor.Türk halkı Ata sına sevgi özlemi bir kez daha gösterdi.Türkiye Atatürk’ü sadece Kasım da değil son Kasım’a kadar unutmayacağını ve unutturmayacağını,onun kurduğu Cumhuriyet’e sahip çıkacağını kanıtladı.

Halk akın akın Anıtkabire Atasına koştu.Onu bir kez daha sevgi ve özlemle andı.

Saat 09.05… Tüm Türkiye’de hayat durdu

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 79. yıl dönümünde saat 09.05’te tüm Türkiye’de hayat durdu. Milyonlar Atatürk için 1 dakikalık saygı duruşunda bulundu.

5a05525cc03c0e33e45d2618

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk vefatının 79. yılında sevgi, saygı ve özlemle anılıyor. Saat 09.05’te tüm Türkiye’de adeta hayat durdu, milyonlar Atatürk’e saygı duruşunda bulundu.

İstanbul’da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde seyir halinde olan vatandaşlar saat 09.05’te araçlarından inerek saygı duruşunda bulundu.Saygı duruşu sırasında Atatürk Havalimanı’nda da hayat durdu. Uçuş için bekleyen pilotlar, kabin ekipleri, havalimanı çalışanları ve yolcular da saygı duruşunda bulundu.

Türkiye Ata’sını bütün Türkiye de saygı ve sevgi ile andı.HÜRRİYET

 

 

YORUMLAR


    0 YORUM

Google Analytics Alternative