USD
5,3481
EURO
6,1244
ALTIN
222,4391

SANATÇILARIN AFRİN ÇIKARTMASI!

‘Cumhurbaşkanımızın talimatıyla Hatay’a değil Afrin’e iniyoruz’ deyince… Recep Tayyip Erdoğan, Zeytin Dalı harekâtına katılan askerlerle önceki gün Hatay’da bir araya geldi. Çok sayıda sanatçı da hem harekâta destek olmak hem de Mehmetçik’e moral vermek için Cumhurbaşkanı Erdoğan’a eşlik etti. Hürriyet Ankara Temsilcisi Hande Fırat, o ziyaretin perde arkasını yazdı. 1 Nisan şakası Cuma akşamı Cumhurbaşkanlığı’nın […]

SANATÇILARIN AFRİN ÇIKARTMASI!

‘Cumhurbaşkanımızın talimatıyla Hatay’a değil Afrin’e iniyoruz’ deyince…

5ac22f2f0f2543138c426541 erdoğan.s.can

Recep Tayyip Erdoğan, Zeytin Dalı harekâtına katılan askerlerle önceki gün Hatay’da bir araya geldi. Çok sayıda sanatçı da hem harekâta destek olmak hem de Mehmetçik’e moral vermek için Cumhurbaşkanı Erdoğan’a eşlik etti. Hürriyet Ankara Temsilcisi Hande Fırat, o ziyaretin perde arkasını yazdı.

1 Nisan şakası

Cuma akşamı Cumhurbaşkanlığı’nın davetiyle sanatçı, sporcu ve gazetecilerin Hatay’a gideceğini öğrendik. Pazar günü havaalanında buluştuk. Hepimiz Mehmetçik’e desteğe gideceğimiz için ayrı bir heyecan içindeydik.Ünlüler Mehmetçik’e ilk mesajlarını Hürriyet aracılığıyla uçakta verdi. Radyocu Adem Metan’ın “Şimdi bir türkü lazım” fikriyle Serkan Çağrı klarnetini çalmaya başladı, İbrahim Tatlıses başta olmak üzere tüm sanatçılar hep bir ağızdan askerle özdeşleşen “Yaylalar” türküsünü söyledi. Bu sırada tüm cep telefonları kayıttaydı.

Polat Yağcı, uçakta yaşananları anlattı: “Hatay’a yaklaşırken anons yaptım. ‘Cumhurbaşkanımızın talimatıyla Hatay’a değil Afrin’e iniyoruz. Şu anda bize iki jet eşlik ediyor’ dedim. Alkış koptu. Herkes silah sordu, ben de ‘İnince dağıtılacak’ dedim. Herkes farklı bir model istedi.”Dönüş yolculuğunda da uçak türbülansa girdi. Herkes dua etmeye başladı. Uçak korkusu olan Ajda Pekkan, panik atak krizi geçirdi ve ağlamaya başladı.

İbrahim Bey (Tatlıses) onu ‘Ajda, ben uçak fobimi yenmek için uçak aldım. Bu uçak eninde sonunda yere inecek, korkma’ diyerek teselli etti.”Hande Fırat/hürriyet

YORUMLAR


    0 YORUM

Google Analytics Alternative