USD
5,3518
EURO
6,1123
ALTIN
222,2769

YEMEKSİZ KALIN AMA INSTAGRAM’SIZ KALMAYIM!

Dudak büzmekten, model duruşlarına kadar oldukça farklı pozlara geldik. Instagram sayfanızın kombinlerle dolduğu bir zamanda, giydikleriniz kadar verdiğiniz pozlar da önemli! Elinizi belinize koymak artık yeterli değil… Neredeyse akrobatik hareketler yapıyormuş gibi pozlar vermek 2018 trendleri arasında. Kıyafetlerinizin tarz olması her zaman önemli değil, kombininizi nasıl taşıdığınız bazı durumlarda daha çok önem taşıyor. Instagram çağında, […]

YEMEKSİZ KALIN AMA  INSTAGRAM’SIZ KALMAYIM!

Dudak büzmekten, model duruşlarına kadar oldukça farklı pozlara geldik. Instagram sayfanızın kombinlerle dolduğu bir zamanda, giydikleriniz kadar verdiğiniz pozlar da önemli! Elinizi belinize koymak artık yeterli değil… Neredeyse akrobatik hareketler yapıyormuş gibi pozlar vermek 2018 trendleri arasında.

Kıyafetlerinizin tarz olması her zaman önemli değil, kombininizi nasıl taşıdığınız bazı durumlarda daha çok önem taşıyor. Instagram çağında, her hareketimizi kaydediyor ve giydiklerimizi takipçilerimiz ile paylaşıyoruz. Poz verme trendlerinden de geri kalmayın !

YORUMLAR


    0 YORUM

Google Analytics Alternative