USD
5,3481
EURO
6,1244
ALTIN
222,4391

OLAY TAN YAZIYOR:BEŞİKTAŞ’TA TARİHİ KARARLAR ALINACAK İHRAÇLARI İSTENECEK!

Türkiye Futbol Federasyonu, Ziraat Türkiye Kupası’nda Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan ve olaylar nedeniyle yarıda kalan derbi için kararını verdi. Olaylı Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi kaldığı yerden seyircisiz devam edecek. İşte bu karar Beşiktaş camiasında bomba gibi patladı! TFF  nın bu kararına Beşiktaş cephesinden çok büyük tepki var.Beşiktaş Yönetim Kurulu TFF aldığ karardan sonra Divan Kurulunu olağanüstü […]

OLAY TAN YAZIYOR:BEŞİKTAŞ’TA TARİHİ KARARLAR ALINACAK İHRAÇLARI İSTENECEK!

Türkiye Futbol Federasyonu, Ziraat Türkiye Kupası’nda Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan ve olaylar nedeniyle yarıda kalan derbi için kararını verdi. Olaylı Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi kaldığı yerden seyircisiz devam edecek.
İşte bu karar Beşiktaş camiasında bomba gibi patladı!
TFF  nın bu kararına Beşiktaş cephesinden çok büyük tepki var.Beşiktaş Yönetim Kurulu TFF aldığ karardan sonra Divan Kurulunu olağanüstü toplantıya çağırdı.
Beşiktaş camiası  TFF aldığı karara çok büyük tepki gösteriyor..Beşiktaş  Divan kurulu üyelerinin büyük bölümü futbola siyaset bulaştığı TFF siyasilerin  talimatıyla bu kararı aldıkları ileri sürüldü
Bu gün yapılacak Divan kurulunda üyelerinin büyük bölümü   Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve Devlet Bahçeli’nin yaptığı açıklamalar bu kararın alınmasında büyük rol oynadığını dile getirmeleri bekleniyor.

Divan kurulu üyeleri TFF nin bu kararı ile Beşiktaş’ın mağdur edildiği bu nedenle takımın maça çıkmaması konusunun  ele alınması bekleniyor.
Ayrıca Divan Kurulu toplantısında, TFF kararının oy birliği alındığının açıklanmasından sonra buna imza atan Beşiktaş kongre üyesi ve eski başkan ve yöneticilerden Yıldırım Demirören,Hüsnü Güreli,Cengiz Zülfükaroğlu,Mete Düren,Erhan Kamışlı’nın kulüpten ihracı için disiplin kuruluna sevkedilmelerini isteyecek.
Beşiktaş Divan kurulu toplantısında gündeme gelecek konulardan sonra Beşiktaş yönetim kurulunun çok önemli kararlara imza atması bekleniyor.

İşte TFF’den yapılan resmi açıklama;

Türkiye Futbol Federasyonu, bugün yaptığı toplantıda 19 Nisan 2018 tarihinde Ülker Stadyumu FB Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde oynanan Fenerbahçe-Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası yarı final ikinci maçı ile ilgili kararını verdi.

TFF Yönetim Kurulu, 57. dakikada Hakem Mete Kalkavan tarafından tatil edilen Fenerbahçe-Beşiktaş müsabakası ile ilgili olarak; Futbol Müsabaka Talimatı’nın 20. Maddesi’nin 1. Fıkrası uyarınca, müsabakanın yarıda kaldığı andaki şartlarla tedbiren seyircisiz olarak tamamlanmasına oy birliği ile karar verdi.

Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final ikinci maçı kaldığı yerden 3 Mayıs 2018 Perşembe günü oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu, Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanşında yaşanan saha olayları, tribünler ve koridorlardaki olaylar nedeniyle yarıda kalan Fenerbahçe-Beşiktaş derbisiyle ilgili kararını verdi.

TFF KARARLARINA BÜYÜK TEPKİ GÖSTEREN BEŞİKTAŞLILAR VE SPOR YAZARLARININ KONUYLA İLGİLİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIMLARI..

AHMET ÇAKAT: TFF’nin kararı yanlış.. Bundan sonra Türk futbolunda hiç bir maçı tatil edemezsiniz. 25 Nisan 2018 günü Türk futbol tarihine Beşiktaş’ın katlediliş günü olarak geçecektir.

Cevdet Fidan

Mehmet Demirkol) Federasyon inanmadı

Karardan çıkan sonuç TFF Yönetim Kurulu’nun kendi hakemi Mete Kalkavan ve geçen sezon milli takım için görüştüğü Şenol Güneş’e inanmadığını gösterir.

Fatih Güllapoğlu

BUNDAN SONRA RAKİP TAKIM OYUNCULARINA ELİNE NE GELİRSE AT, TEKNİK DİREKTÖRLERİNİN DE KAFASINI YAR, KORKMA BİR ŞEY OLMAZ. İŞTE TÜRKİYE’Yİ YÖNETENLERİN PERDE ARKASINDAN İMZA ATTIRDIKLARI KARAR BUDUR. SPORUN DA İÇİNE ETTİNİZ. ALLAH SİZİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN, BU ÜLKEYİ SİZLERDEN BİR AN ÖNCE KURTARSIN.

Spor yazarı Serdar Ali Çelikler TFF’nin tatil edilen Fenerbahçe Beşiktaş maçıyla ilgili dün verdiği ’57.dakikadan itibaren seyircisiz tekrar’ kararı değerlendirdi. Çelikler, ”Bu olayı yaşayan Fenerbahçe Teknik direktörü olsa F.Bahçe hükmen yenik sayılmıştı” ifadelerini kullandı. Ünlü yorumcu bu tür maçlara yabancı hakem verilmesi gerektiğini söyledi.

HÜKMEN YENİK SAYILMIŞTI

Şenol Güneş’e baştan tekrar geçmiş olsun diyorum. Sonuçta kendisi çirkin olaylara maruz kalmıştır. Ama hiç kusura bakmayın bu olayı yaşayan F.Bahçe teknik adamı olsa F.Bahçe hükmen yenik sayılmıştı. Sahadan çekildi sayılıp 1 yıl da kupadan men edilmişti.

Haydar Güngörür Oynayıp bunları mutlu etmeyelim hocamın kafasını kıracaksın sonrada rol yapacaksın deyip dalga geçeceksin oynamamak en hayırlısı.
özden Güleşen Abi bu karar spor terörizmini körükler ,yapanın yanına kar kalır, artık herkes daha ağırına hazırlık yapsın.utanç verici karar.
Ali Gündüz Zindancıoğlu KESİNLİKLE ÇIKILMAMALI…
Hakkı Sen , kesinlikle, ya bu maç baştan oynatılmalı tarafsız bir statta, yada Beşiktaş onuruyla, şerefiyle bu maça gitmemeli.
Ercan Palalıoglu Benim baskanım şeref beydir hakkı babadır mehmet üstünkayadır süleyman sebadır…
Rahmetli süleyman abiden sonra gelen 3 başkan benim bu saatten sonra ölene kadar baskanim olmayacaktır..bir haftadır yerden yere vurulan nerdeyse adamların ölmüş baskanları bile mezarlarından çıkıp bu büyük şanlı kulube etmedikleri küfür hakaret kalmamışken biz hala divanı hümayunu toplayıp karar alacaz öylemi…
Yok arkadaş öyle şey kimden korkuyorsun kimden cekiniyorsun yumruğunu vurduğun masa ortadan ikiye ayrılmalıydı şu an…
Siz ne yaptınız Beşiktaşımın yakışıklı başkanları….
Bu büyük taş başkalarını haksizlıklara karşı ezeceği yerde malesef siz altında kaldınız…
Cem Buba BU BAŞKAN ASLI FENERLİ AMA KİMSEYE İNNANDIRAMIYORUM.AMA SONUNDA ÇIKACAK.
Ömer Özbek Ey yaşa Derya abim. Bu karar biz Trabzon luları ziyadesiyle öfkelendirmiş ve üzmüştür..! Bizi bir Sivas maçında 1 taraftar bozuntusunun üstelik 1-0 galipken ve bitime de sadece 30 saniye kalmışken sahaya girmesi sonucu hükmen 3-0 yenik sayıp, 5 maçta ceza veren zihniyet, bu kararla anarşiye kol kanat germiştir..! Sebep olup bu kararı alan ve aldıranlara YAZIKLAR OLSUN..! 😠
Derya Yolyapan Sen artık seçimlerde ne yapacağını bilirsin .. ne şiş yansın ne kebap … ilk defa böyle bir uygulama oldu buda artık bundan böyle teşkil görünecek .
Ayhan Ütüler Böyle saçma bir karar olamaz. Bu karar tamamen siyasidir. Diğer olaylı maçlar örnek için olacaktır.
 FB BJK İLE DALGA GEÇTİ..

 

SON DAKİKA / Devlet Bahçeli’den Çok Net Açıklama !

Derbi Kaldığı Yerden Devam Edecek, Filozof Ve Öğrencilerinin Tiyatrosu Boşa Gidecek Filozof Şenol Boşu Boşuna Yarık Olmayan Kafasına Dikiş Attırdığıyla Kalacak 👏

YORUMLAR


    0 YORUM

Google Analytics Alternative