USD
5,3481
EURO
6,1244
ALTIN
222,4391

OLAY TAN YAZIYOR: AYKUT KOCAMAN BEŞİKTAŞ HAKKINDA KONUŞMAK SANA DÜŞMEZ SUS!

AYKUT KOCAMAN BEŞİKTAŞ HAKKINDA KONUŞAMAZSIN!   Kocaman yine kocaman kocaman konuşuyor.Beşiktaş Camiasının aldığı karar ile Beşiktaş’ın maç çıkmayacağını inandırıcı bulmadığını söyledi.Hey Aykut Kocaman sen kendi işine bak Beşiktaş hakkında konuşmak senin haddine değil.Otur ve sus.Vodofon da süper lig maçında mağlup olduğunuzu çabuk unutmuşsun.Sen maçına bak. Beşiktaşla alınacak kararları Yönetim kurulu,divan kurulu,milyonlarca taraftarı olan Şanlı Beşiktaş […]

OLAY TAN YAZIYOR: AYKUT KOCAMAN BEŞİKTAŞ HAKKINDA KONUŞMAK SANA DÜŞMEZ SUS!

AYKUT KOCAMAN BEŞİKTAŞ HAKKINDA KONUŞAMAZSIN!

 

Kocaman yine kocaman kocaman konuşuyor.Beşiktaş Camiasının aldığı karar ile Beşiktaş’ın maç çıkmayacağını inandırıcı bulmadığını söyledi.Hey Aykut Kocaman sen kendi işine bak Beşiktaş hakkında konuşmak senin haddine değil.Otur ve sus.Vodofon da süper lig maçında mağlup olduğunuzu çabuk unutmuşsun.Sen maçına bak.

Beşiktaşla alınacak kararları Yönetim kurulu,divan kurulu,milyonlarca taraftarı olan Şanlı Beşiktaş Camiası  verir.Fenerbahçe maçına çıkmama kararını da Beşiktaş Camiası verdi . Sen Beşiktaşla ilgili konuşumazsın .Sen  Fenerbahçeyle ilgili konuş.Kendi işine bak.Beşiktaş’ın işlerine burnunu sokma!Şimdi anladın mı Kocaman.

“Aykut Kocaman kendi işine baksın”

Rakibimizin hocası, bir yorum yapmak da istemem. Beşiktaş camiası adına konuşması ve her şeyde Beşiktaş’ı katarak konuşması hoş şeyler değil. Zaman kimin haklı olduğunu gösterecek. Aykut Hoca, Fenerbahçe’nin kendi teknik konularını yorumlasın. Kendi işine baksın.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman açıkladı: Aykut hoca Fenerbahçe’yle ilgili konuşsun!Beşiktaş başkanı Fikret Orman, Beyaz Tv’de yayınlanan Beyaz futbol programına telefon bağlantısıyla katıldı, önemli açıklamalarda bulundu. Orman’ın açıklamaları şu şekilde:Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray Türk futbolunun temel taşları. Yöneticiler olarak biz de bazen olayları gerdik ama bizim hedefimiz bu edebi dostluğu, rekabeti devam ettirmek olmalı.Geçmişi konuşmanın artık kimseye faydası yok. Biz Fenerbahçe maçını artık kapattık.Beşiktaş bizim sahip olduğumuz bir kulüp değil. Burası Beşiktaşlı taraftarların, divanın, daha doğrusu halkın sahibi olduğu bir kulüp. Bizler geçiciyiz. Hizmet veriyoruz, geçiyoruz.

Divan Kurulu toplantısıyla ilgili bir şey söylemek istemem. Bu soruları yanıtlamak istemiyorum. Ama Türkiye’yi kötü gösterecek şeylerin içinde ne olursa olsun olmayız.Türk Telekom Stadı’na gidip gitmeyeceğime henüz karar vermedim. Yarın belli olur. Daha önce de birçok kez gittim oraya ama henüz kararım belli değil.

Beşiktaş’ın kararı dünya basınında!

Beşiktaş’ın tarihi bir karar alarak 3 Mayıs’ta 57. dakikadan itibaren devam etmesine karar verilen Fenerbahçe derbisine çıkmaması dünya basınında da geniş yankı buldu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 4-1 kazandıkları Kasımpaşa maçının ardından konuştu. Takımını tebrik eden Kocaman, Beşiktaş’ın aldığı maça çıkmama kararıyla ilgili olarak, “Beşiktaş’ın maça çıkacağını düşünüyorum” dedi. Kocaman, Cüneyt Çakır’ın, Vodafone Park’ta son dakikada vermediği faulü unutamayacağını da sözlerine ekledi.

Kasımpaşa’yı deplasmanda 4-1 mağlup ederek zirve yarışındaki iddiasını sürdüren Fenerbahçe’de Teknik Direktör Aykut Kocaman, maçın ardından soruları yanıtladı.

Karşılaşmayı değerlendirerek sözlerine başlayan Kocaman, “Son haftalara gelirken önemli bir hafta. 2 rakibimiz birbiriyle oynuyor, diğeri de kümede kalmak isteyen Osmanlı deplasmanına gidiyor. Muhtemel puan kayıplarının olabileceği bir hafta. Son derece cüretkar bir oyun yapısına sahip, oyun gücü yüksek, içeride oynama avantajına sahip olan Kasımpaşa’yı geçmemiz gerekiyordu. Maçın ilk yarısı, kendi adımıza doğru oyunla etkinliğimizi artırma hamlelerini başarıyla yaptığımızı söyleyemem. Biraz daha pozisyon bulmamız gerekirdi ama başaramadık. Kasımpaşa, hızlı ataklarıyla tehlikeli pozisyonlar yakaladı. Öne geçtik ve sonra girişimlerde bulunduk ama bunları rakibi kontrol altında tutarak yapmadık. İkinci yarıda dinlenmenin de verdiği enerjiyle hızlı başladılar ve oyun sahamıza yıkıldı. Golün gelme ihtimali net şekilde görünüyordu ve golü yedik. Maç boyunca zaman zaman aksak görüntü çizse de Şener’in olağanüstü golü maçı değiştirdi. Kasımpaşa bu golden sonra daha fazla alan bıraktı. Yarın ki derbiyi rahat şekilde izleyeceğiz” açıklamasını yaptı.

YORUMLAR


    0 YORUM

Google Analytics Alternative