USD
5,3481
EURO
6,1244
ALTIN
222,4391

1 MİLYARDAN FAZLA TELEFONA İNDİRİLDİ!

1 milyardan fazla kez telefona bedava indirildi, bir ilki başardı! İşte telefonları kasıp kavuran ve kullanıcıları ekrana kilitleyen o uygulamalar… Herkese lazım!   Subway Surfers Sybo ve Killo Games, uzun yıllar geçmesine rağmen şu anda günlük 20 milyondan fazla oyuncuya ev sahipliği yapan oyunun, Google Play Store’da 1 milyardan fazla kez indirilen ilk oyun olduğunu […]

1 MİLYARDAN FAZLA TELEFONA İNDİRİLDİ!

1 milyardan fazla kez telefona bedava indirildi, bir ilki başardı! İşte telefonları kasıp kavuran ve kullanıcıları ekrana kilitleyen o uygulamalar… Herkese lazım!

 

Subway Surfers

Sybo ve Killo Games, uzun yıllar geçmesine rağmen şu anda günlük 20 milyondan fazla oyuncuya ev sahipliği yapan oyunun, Google Play Store’da 1 milyardan fazla kez indirilen ilk oyun olduğunu açıkladı.

Files Go

Files Go, Google’ın sunduğu bir akıllı depolama uygulaması olarak yer alıyor. Kullanıcılarına, telefonlarında yer açmalarını sağlayan uygulama, ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Google Trips

Google Trips , kullanıcılarına görmek istedikleri ve gittikleri yer hakkında bilgi veren bir uygulama. Ayrıca uygulama, Gmail üzerinden seyahat rezervasyonu dahi yapabiliyor. Google Trips, Play Store mağazasında ücretsiz olarak yer alıyor.hürriyet.com.tr

YORUMLAR


    0 YORUM

Google Analytics Alternative