USD
5,3704
EURO
6,0886
ALTIN
214,7415

TÜRKİYE YASTA BATMAN’DA 8 ŞEHİTİMİZ VAR!

Batman’dan bir acı haber daha! PKK’nın kalleşçe saldırısında şehit sayısı 8 oldu Batman Gercüş’te askeri araca bombalı saldırıda şehit olan asker sayısı 8’e yükseldi. Saldırıda yaralanan askerlerden uzman çavuş Yahya Şen şehit düştü.  Şehit ateşi 8 ocağa düştü | Batman’da kalleş saldırı Onlar kar-kış, gece-gündüz, dağ-bayır demeden bu ülkenin topraklarını koruyan, bunun için de bile […]

TÜRKİYE YASTA BATMAN’DA 8 ŞEHİTİMİZ VAR!

Batman’dan bir acı haber daha! PKK’nın kalleşçe saldırısında şehit sayısı 8 oldu

Batman Gercüş’te askeri araca bombalı saldırıda şehit olan asker sayısı 8’e yükseldi. Saldırıda yaralanan askerlerden uzman çavuş Yahya Şen şehit düştü.

 Şehit ateşi 8 ocağa düştü | Batman’da kalleş saldırı

Onlar kar-kış, gece-gündüz, dağ-bayır demeden bu ülkenin topraklarını koruyan, bunun için de bile bile ölüme yürüyen kahramanlar. Ay yıldızlı bayrağın gölgesinde güven ve huzur içerisinde yaşama sebeplerimiz. İşte bu kahramanlardan 7 tanesi biz bu sabah yataklarımızda rahat rahat uyurken, sabahın 6’sında, alacakaranlığın ışığa döndüğü dakikalarda terör örgütü PKK’nın kalleşçe saldırısıyla şehit oldu. Akşam saatlerindeyse acılar bir kez daha arttı ve yaralı askerlerimizden birinin daha şehit olduğu haberi geldi. Kahreden bu gelişmenin ardından şehit sayımız 8’e yükseldi.

7 askerin şehit olduğu patlamada ağır yaralanan Kırıkkaleli Uzman Çavuş Yahya Şen, tedavisi için GATA’ya götürülürken uçakta şehit düştü.

7 askerimiz biz bu sabah yataklarımızda rahat rahat uyurken, sabahın 6’sında, alacakaranlığın ışığa döndüğü dakikalarda terör örgütü PKK’nın kalleşçe saldırısıyla şehit düşmüştü.

Bölgede, kaçan teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için başlatılan operasyon sürüyor.sozcu.com.tr

YORUMLAR


    0 YORUM

Google Analytics Alternative