Binbaşı Songül Yakut ekranlarda bir ilke imza attı - izle

Jandarma Genel Komutanlığı Aile İçi Şiddetle Mücadele Şube Müdürü Jandarma Binbaşı Songül Yakut'un üniformasıyla A Haber'de ekran karşısına geçmesi izleyicileri şaşırttı.


Jandarma Genel Komutanlığı, Avrupa Birliği'nin de desteklediği "Kadına Yönelik Aile İçi Şiddetin Önlenmesi Projesi" kapsamında birçok etkinlik başlattı.

Jandarma Genel Komutanlığı Harekat Başkanlığı Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Şube Müdürü Jandarma Binbaşı Songül Yakut, projeyi anlatmak için A Haber'e konuk oldu. A haber'de yayınlanan 'Satır Arası' programına konuk olan Yakut, spiker Banu El'in sorularını cevapladı. Proje kapsamında 10 bir er ve erbaşa seminer verileceklenini açıklayan Jandarma Binbaşı Songül Yakut'un askeri üniformasıyla ekranların karşısına geçmiş olması izleyicileri şaşırttı.

Ekranda kadın subayın çıkması darbe dönemlerinde, TRT'ye çıkıp darbe bildirisi okuyan komutanları çağrıştırsa da oldukça da beğeni topladı. JANDARMA BİNBAŞI SONGÜL YAKUT A HABER'DE / VİDEO (İzlemek için resmi tıklayın)Binbaşı Songül Yakut ekranlarda bir ilke imza attı - izle


  

Etiketler: Jandarma Genel Komutanlığı Aile İçi Şiddetle Mücadele Şube Müdürü Jandarma Binbaşı Songül Yakut üniformayla ekrana çıktı A Haber Satır Arası Banu El Kadına Yönelik Aile İçi Şidde