Numan Kurtulmuş'a 'seks kaseti' oyunu

İhalede yolsuzluk ve rüşvet operasyonun son kurbanı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş oldu. Akşam saatlerinde sosyal medyada Kurtulmuş'a ait olduğu iddia edilen bir seks kaseti ortaya atıldı...


Akşam saatlerinde internete Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'a ait olduğu iddia edilen seks kaseti olduğu iddia edilen bir görüntü ortaya çıktı. Görüntü Twitter'da kısa sürede hızla yayıldı.

GEZİ PARKI ASPARAGASLARI GİBİ

İşin aslı hemen ortaya çıktı. Numan Kurtulmuş'a ait olduğu iddia edilen kasetin aslında, bir Arap sitesinden alınan görüntü olduğu anlaşıldı. Görüntünün kimin, neden çıkardığı şimdilik bilinmiyor. Ancak, benzer asparagas fotoğraflar Gezi Parkı olayları sırasında da ortaya çıkmıştı.

ODATV: PEKİ NEDEN NUMAN KURTULMUŞ? DİYE SORDU

Hatırlayalım...

MİT krizinin yoğun tartışıldığı günlerde, Zaman Gazetesi yazarı Hüseyin Gülerce çok kritik bir yazı kaleme aldı. 15 Şubat 2012 tarihli "Son tuzak: İktidar-Cemaat" başlıklı yazısının son satırları çarpıcıydı.

Bu yazıyı Ali Bulaç ve Mustafa Ünal takip etti. O dönemde Zaman Gazetesi yazarları art arda AKP'ye yükleniyor ve özetle "senden daha iyisi var" diyordu.

Zaman Gazetesi sürekli haberlerinde Numan Kurtulmuş'a geniş yer veriyordu. Odatv olarak o dönemde "Cemaat HAS Parti'yi, dolayısıyla Numan Kurtulmuş'u iktidara mı hazırlıyor?" demiştik.

Ancak işler yolunda gitmedi ve tehlikeyi fark eden Tayyip Erdoğan, Numan Kurtulmuş'u AKP saflarına katarak Has Parti'nin varlığına son vermiş oldu. Bu hamleden sonra Ekrem Dumanlı sitem tadında bir yazı yazarak "bir zamanlar Erdoğan'a bizim yanımızda küfreden şimdi onun yanında" demişti.

Cemaat'in bu sebeple Numan Kurtulmuş'a kızgın olduğu biliniyor.

Kurtulmuş'un kasetinin ortaya çıkış zamanı da önemli...

Bilindiği gibi çok yakında bir kabine revizyonu gündemde. Bu kaset oyunuyla revizyon sonrası Numan Kurtulmuş'a görev verilmesinin de önüne geçilmeye çalışılıyor.

Özetle Numan Kurtulmuş Cemaat'e sırt dönmesinin bedelini ağır ödedi.PORNO KASETTEKİ NUMAN KURTULMUŞ DEĞİL TIKLA HABERE GİTSOSYAL MEDYANIN OPERASYON GÜNDEMİ - TIKLA GALERİYE GİTEtiketler: AKP Genel Başkanı Numan Kurtulmuş seks kasedi HAS Parti yolsuzluk operasyonu Gülen Cemaati sosyal medya