USD
EURO
ALTIN

BEKARETİNİ 2 MİLYON STERLİNE SATAN KIZIN İTİRAFLARI!

Bekâretini satılığa çıkarmıştı! Tüm gerçekleri itiraf etti 2016 yılında bir Alman web sayfasında açık artırmaya çıkardığı bekâretini bir işadamına satan 19 yaşındaki Romanyalı Aleexandra Kefren, her şeyin yalan olduğunu itiraf etti. Romanyalı Aleexandra Kefren bekâretini 2 milyon sterline satmıştı. Aleexandra Kefren sitenin, basına çıkıp Hollywood yıldızlarının bile bekâretini satın almak için yüksek paralar verdiğini söylemesi […]

BEKARETİNİ 2 MİLYON STERLİNE SATAN KIZIN İTİRAFLARI!

Bekâretini satılığa çıkarmıştı! Tüm gerçekleri itiraf etti

2016 yılında bir Alman web sayfasında açık artırmaya çıkardığı bekâretini bir işadamına satan 19 yaşındaki Romanyalı Aleexandra Kefren, her şeyin yalan olduğunu itiraf etti.

Romanyalı Aleexandra Kefren bekâretini 2 milyon sterline satmıştı.

Aleexandra Kefren sitenin, basına çıkıp Hollywood yıldızlarının bile bekâretini satın almak için yüksek paralar verdiğini söylemesi için kendisine para verdiğini söyledi.

Genç kadın o zamanlar 18 yaşında olduğunu ve anne ve babasına daha iyi bir ev almak için bu teklifi kabul ettiğini itiraf etti.

 

İngiltere’de birçok programa katılarak adını duyuran Kefren, sitenin başka kadınları da seks işçisi olarak kullanmak için kendisini kullandığını, genç kızların bu yolla yüz binlerce dolar kazanacaklarının reklamını yaparak onları kandırmaya çalıştığını söyledi.

Kefren, sosyal medya aracılığı ile bu siteye denk geldiğini, sitenin kendisine reklam için para teklif ettiğini ve teklifi kabul etmesi halinde dünyaca tanınan bir model olmasına yardımcı olacaklarını ve bunu ailesinin asla bilmeyeceğini söyledikleri belirtti.

Genç kız Hollywood yıldızlarından bekâreti için çok büyük teklif geldiğini söyleyince uluslararası medyanın dikkatini çekti.Hürriyet.com.tr

YORUMLAR


    0 YORUM

BEKARETİNİ 2 MİLYON STERLİNE SATAN KIZIN İTİRAFLARI! | Olay Haber
Google Analytics Alternative