USD
5,2814
EURO
5,9676
ALTIN
224,3274

DÜNYANIN EN GÜZEL KADINININ SIRRI

Irina’nın dudak uçuklatan sırrı Her koşulda dünyanın en güzel kadınlarından biri unvanını kimselere kaptırmayan Rus model Irina Shayk’ın öyle bir sırrı varmış ki! Büyük olasılıkla siz de bunu duyduğunuzda çok şaşıracaksınız. 32 yaşındaki Irina Shayk, geçen yıl Cannes Film Festivali’nde kırmızı halıya çıktığında milyonlarca çift göz, hayretler içinde ona yöneldi. Bunun ilk sebebi ne Shayk’ın […]

DÜNYANIN EN GÜZEL KADINININ SIRRI

Irina’nın dudak uçuklatan sırrı

Her koşulda dünyanın en güzel kadınlarından biri unvanını kimselere kaptırmayan Rus model Irina Shayk’ın öyle bir sırrı varmış ki! Büyük olasılıkla siz de bunu duyduğunuzda çok şaşıracaksınız.

32 yaşındaki Irina Shayk, geçen yıl Cannes Film Festivali’nde kırmızı halıya çıktığında milyonlarca çift göz, hayretler içinde ona yöneldi.

Bunun ilk sebebi ne Shayk’ın güzelliğiydi ne de üzerindeki kıyafet. Bu kadar hayret uyandırmasının nedeni Shayk’ın daha iki ay önce anne olması ve bu kadar kısa zamanda eski formuna dönmesiydi.

Oyuncu Bradley Cooper ile olan birlikteliğinden Lea De Seine adında bir kız çocuğu sahibi olan Irina Shayk’ın bu kadar kısa sürede forma kavuşmasının gerçekten de şaşırtan bir sırrı var.

Shayk, bu sırrını da Enternaitment Tonight’a verdiği röportajda açıkladı. Shayk’ın hamilelikten iki ay sonra bile sanki hiç doğum yapmamış gibi görünmesinin sırrı sıkı diyetler değil. Bakın Shayk, bu durumu nasıl açıklıyor:

“Bence eğer canınız hamburger ya da pizza yemek istiyorsa, kendinizi tutmayın, yiyin. İşte işin sırrı burada: Sadece hayattan ve yediklerinizden zevk alın ve yediklerinizle egzersiz programınız arasında denge kurun.”

İşte Irina Shayk’ın her zaman formda kalma sırrı bu “denge” konusunda gizli. Shayk, kısa sürede forma girme ve bunu koruma sırrını işte bu kelimeyle açıklıyor ve ekliyor: ” Ben asla katı diyetlere inanmıyorum.”Hürriyet

 

YORUMLAR


    0 YORUM

Google Analytics Alternative