USD
EURO
ALTIN

BÜTÜN YURTTA CUMHURİYET COŞKUSU!

Fenerbahçe ile Ankaragücü arasında oynanan Spor Toto Süper Lig’i 10. hafta mücadelesi öncesi Fenerbahçe taraftarının yaptığı koreografi adeta geceye damga vurdu. Fenerbahçe kale arkası tribününde açılan Türk bayrağı ile birlikte açılan pankartta ‘İlelebet Cumhuriyet’ yazısı ve Mustafa Kemal Atatürk’ün imzası statta büyük bir alkış aldı.Öte yandan Fenerbahçe Kulübü resmi twitter hesabından maç öncesi yapılan Cumhuriyet […]

BÜTÜN YURTTA CUMHURİYET COŞKUSU!

Fenerbahçe ile Ankaragücü arasında oynanan Spor Toto Süper Lig’i 10. hafta mücadelesi öncesi Fenerbahçe taraftarının yaptığı koreografi adeta geceye damga vurdu.

Fenerbahçe kale arkası tribününde açılan Türk bayrağı ile birlikte açılan pankartta ‘İlelebet Cumhuriyet’ yazısı ve Mustafa Kemal Atatürk’ün imzası statta büyük bir alkış aldı.Öte yandan Fenerbahçe Kulübü resmi twitter hesabından maç öncesi yapılan Cumhuriyet Bayramı paylaşımı sosyal medyada büyük beğeni aldı.

Öte yandan Fenerbahçe Kulübü resmi twitter hesabından maç öncesi yapılan Cumhuriyet Bayramı paylaşımı sosyal medyada büyük beğeni aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan 29 Ekim mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajında, “Ülkemizi ‘muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarma’ mücadelemizde ileri demokrasi ve güçlü ekonomi yönünde kat ettiğimiz her mesafeyi, şanlı geleceğimiz için yakılan bir ışık olarak görüyorum. İstanbul’daki yeni havalimanımız da, işte bu ışıklardan biridir” dedi. Türkiye’nin tarihe, mazlumlara sırtını dönen değil evini ve ekmeğini bölüşen bir ülke olarak geçtiğini ifade eden Erdoğan, “Bunun şerefi bize yeter. Bu duruşumuzdan asla taviz vermeyecek, hiçbir engelin, hiçbir sabotajın, hiçbir oyunun bizi hedeflerimizden alıkoymasına müsaade etmeyeceğiz” dedi.sozcu.com.tr

 

YORUMLAR


    0 YORUM

BÜTÜN YURTTA CUMHURİYET COŞKUSU! | Olay Haber
Google Analytics Alternative