USD
5,2814
EURO
5,9676
ALTIN
224,3274

OLAY TAN YAZIYOR: BEŞİKTAŞ’A ZARAR VERENLERİN AMACI NE?

Beşiktaş’ın Divan kurulu toplantısı Vodofon Park ‘ta oldukça gergin bir ortamda yapıldı. Üç beş kişi Başkan Fikret Orman’ı yıpratmak için hazırlıklıydı , bu kişiler  aslında Beşiktaş Kulübünü yıpratıyor.Dedikodu yaparak Beşiktaş’a zarar verenlerin asıl amacı ne?Başkan Fikret Orman’ı gerçek olmayan iddialar ile pes ettirip istifa etmesini istiyor.Çünkü bu dedikoducular Orman’ın karşısına çıkıp aday olamıyor.Kısacası bunlar ucuz […]

OLAY TAN  YAZIYOR:  BEŞİKTAŞ’A ZARAR VERENLERİN AMACI NE?

Beşiktaş’ın Divan kurulu toplantısı Vodofon Park ‘ta oldukça gergin bir ortamda yapıldı. Üç beş kişi Başkan Fikret Orman’ı yıpratmak için hazırlıklıydı , bu kişiler  aslında Beşiktaş Kulübünü yıpratıyor.Dedikodu yaparak Beşiktaş’a zarar verenlerin asıl amacı ne?Başkan Fikret Orman’ı gerçek olmayan iddialar ile pes ettirip istifa etmesini istiyor.Çünkü bu dedikoducular Orman’ın karşısına çıkıp aday olamıyor.Kısacası bunlar ucuz koltuk peşinde.

Divan kurulu üyelerinin büyük çoğunluğu olarak buna müsade  etmeyecek..Bu kulüp koltuk peşinde koşanların değil,Beşiktaş’a gönül vermiş milyonlarca Beşiktaş sevdalıların.

Başkan Fikret Orman’da hesapları daha iyi yapıp gereksiz yere kalitesiz pahalı transferler yapmamalıdır.Kulübün artık daha fazla borçlanmaya tahammülü kalmadı.

 

Beşiktaş Divan Kurulunun toplantısına 900 üye katıldı ve hararetli tartışmalar yaşandı.Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman hakkıında yapılan dedikodular ve”Fikret Orman Paralar nerede”pankartı asılması yüzünden çok sinirli kızgın ve kırgındı.
Başkan Fikret Orman bu nedenle gece bir saat uyumuş ve Sivaspor maçında taraftarların kötü tezahüratından sonra istifa etmeyi bile düşündüğünü divan kurulu toplantısında dile getirdi.

Divan kurulu toplantısında” Beşiktaş’ta kıyamet kopacak” yalanları pompalandı.Üç beş tane hep aynı kişiler ,yeni yönetimlerde kurullarda yer bulamayanlar bunun kızgınlığı ile Başkan Fikret Orman’ı çoğu doğru olmayan iddialar la eleştirdiler.
Koltuk peşinde koşan üç beş kişi Başkan Fikret Orman’ı yıpratmak için ”Paralar nerede” diye pankart asıyor..Bunlar dedikoduyla Beşiktaş yıpratarak ne yapmak istiyorlar. Beşiktaş’a zarar veriyorlar.

Divan toplantısında Fikret Orman hakkında yapılan tezahurat ve dedikodulara isyan etti. ”Beni sinirlendirmeye çalışıyorlar, yıpratmaya çalışıyorlar. Pusu kurmayın, pusu kalleşliktir karşıma çıkın” dedi.

OLAY TAN”NE OLDU BİZE”
Vodofon Park’ta yapılan Divan Kurulu toplantısında  divan kurulu üyesi olarak yaptığım konuşmada:” Divan kurulunun değerli üyeleri,ne oldu bize neyin kavgasını yapıyoruz?2 yıl üst üste Beşiktaş şampiyon olurken,Vodofon Park stadyumu yapılırken bu yönetimi alkışlayan bizler değilmiydik?Beşiktaş futbol takımı bir iki maç kötü sonuç alınca Başkan Fikret Orman’a ”Paralar nerede”diye pankart asmak ne anlama geliyor.Şayet ortada gerçekten paralar yok olmuşsa belgeleriyle getirin genel kurula ve divan kuruluna burada hesap sorulsun.Yalanlarla,dedikodularla yalnız Fikret Orman’ı  yıpratmıyorsunuz, Beşiktaş’a zarar veriliyor.
Hesap sormak ayrı bir olay.Dedikodu yapmak ise ayıptır,günahtır.Beşiktaş’a zarar vermeye kimsenin hakkı yoktur.Gerçekten ne oldu bize?Yaşanan ekonomik krizden dolayı Türkiye’de tüm kurumlar,bizler nasibimizi aldık.Bundan spor kulüpleri ve Beşiktaş’ta etkilendi.
Şimdi düşünmek lazım biz Beşiktaş için ne yaptık diye .Beşiktaş için elimizi taşın altına koymamız gerekiyor.Beşiktaşlı işinsanları,divan kurulu,genel kurul üyeleri üyeleri,taraftar dernekleri kendi imkanlarına göre maddi ,manevi destek olmamız gerekiyor. ben kendi üstüme ne düştüğünü biliyorum ve onu yapacağım.Beşiktaş hepimizin.Gün Beşiktaş’a sahip çıkma günüdür.Beşiktaş’a zarar verilmesine izin vermeyeceğiz,,

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman”Pusu kurmayın çıkın karşıma aday olun”

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı kulübün Divan Kurulu toplantısında çok sert ifadeler kullanan Orman, ‘Hiçbir taraftar grubuna bilet verilmedi. Yıldırım Demirören yönetiminde para aklandı denildi, o paralar kimlerin cebine gitti?’ dedi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Divan Kurulu’nda son dönemde kendisini eleştirenlere kürsüden cevap veren Orman, ‘Yüreği yeten varsa gelsin aday olsun.Ben adayım.Zor bir süreçte ben ve arkadaşlarım geldik. Bu 6 senedir bu kulübün başkanlığını yapıyorum. Beşiktaş’ın Dolmabahçe’den almadım, Çağlayan Adliye Sarayı’ndan aldım. Geçen sezon Divan Kurulu toplantısında tarihi bir karar alındı ve Fenerbahçe ile kupa maçına çıkmama kararı alındı. Ne oldu da ‘Yönetim, bu takıma sahip çık’ dendi ya da ne oldu da bu yönetime ‘bu takım senin eserin’ diye söylenildi.kapalı kapılar ardında pusuya yatmayın ,Pusu kalleşlerin işi.Gelin Mayıs ayında adayım,yüreği olan çıksın karşıma aday olun.Genel Kurul kararını verecek.Kapalı kapılar ardında pusu kurmayın,ermeydanına çıkıp aday olun.Genel Kurul sandıkta istediğini seçecek,,.

(FOTOĞRAFLAR:UFUK TUNCAELLİ)

 

YORUMLAR


    0 YORUM

Google Analytics Alternative