USD
EURO
ALTIN

ÇILGIN AŞIKLAR ACUN ILICALI VE ŞEYMA NEDEN BOŞANDI?

Kuzu kuzu masumlar gibi Silivri adliyesine birlikte aynı arabayla giitiler.5 dk. boşandılar hiç ir şry olmamış gibi Acun Ilıcalı iki dakika anlaşamadık yürütemedik diye açıklama yaptı.Şeyma, Acun’u saf saf hayranlıkla dinledi. Son günlerdeki ekonomik sıkıntılar bu büyük aşkı da etkilemesin.Günümüzde en çok konkortado kelimesini duyar olmuştuk.Yoksa Acun Ilıcalı yeni bir aşka mı yelken açıyor. TV […]

ÇILGIN  AŞIKLAR ACUN ILICALI  VE ŞEYMA NEDEN BOŞANDI?

Kuzu kuzu masumlar gibi Silivri adliyesine birlikte aynı arabayla giitiler.5 dk. boşandılar hiç ir şry olmamış gibi Acun Ilıcalı iki dakika anlaşamadık yürütemedik diye açıklama yaptı.Şeyma, Acun’u saf saf hayranlıkla dinledi.
Son günlerdeki ekonomik sıkıntılar bu büyük aşkı da etkilemesin.Günümüzde en çok konkortado kelimesini duyar olmuştuk.Yoksa Acun Ilıcalı yeni bir aşka mı yelken açıyor.


TV 8’in sahibi Acun Ilıcalı ile eşi Seyma Subaşı Ilıcalı birlikte geldikleri Silivri Aile Mahkemesi’nde anlaşmalı olarak boşandı. Duruşmanın başında gizlilik kararı veren hakim, çifti 9 dakikada boşadı.

125 BİN LİRA NAFAKA
Anlaşmalı olarak görülen boşanma davasındaki protokole göre Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı’ya aylık 125 bin lira nafaka verecek.

Acun Ilıcalı’dan ilk açıklama:

“Her evlilikte boşanmada var. Biz de Şeyma ile evliliğimizi kurtarmak için açıkçası birkaç kere denedik, konuştuk,kurtaramadık. Buna insani yönden bakmanızı istiyorum. Denedik olmadı… Sonuçta ikimiz için de demek hayırlısı böyle. Popülerliğimizden kaynaklanan çirkin dedikodular olabilir. Sonuçta biz de kendi aramızda küçük bir aileydik olmadı, yürütemedik. Yürümedi, hayırlısı olsun. İddiaların hepsi çirkin. Severek evlendik yürütemedik, saygı ile ayrıldık.”

İŞİNİN BAŞINA KOŞTU
Şeyma Subaşı, boşanır boşanmaz Bebek’te açtığı restorana gitti.
Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı 1 yıl 2 aylık evliliklerini noktalama kararı aldı. Ilıcalı ile Subaşı Silivri Adliyesi’ne giderek 9 dakikada boşandı..hurriyet.com.tr

YORUMLAR


    0 YORUM

ÇILGIN AŞIKLAR ACUN ILICALI VE ŞEYMA NEDEN BOŞANDI? | Olay Haber
bodrum escort