USD
5,2814
EURO
5,9676
ALTIN
224,3274

BODRUM MANDALİNASI RANTA KARŞI ERMAN ARAS İLE DİRENİYOR!

BODRUM MANALİNASI VE ÜRÜNLERİNİ TÜKETMELİYİZ Kİ YOK OLMAMALI.. İş adamı ve Bodrum Cup’un Onursal Başkanı Erman Aras Bodrum mandalinası yok olmasın diye sahip çıkarak direniyor.Ve Bodrumluların bu ürüne sahip çıkmaları gerektiğini vurgulayarak şöyle konuştu”Bodrum mandalinası yok olmaması gerekir.Yok olmaması için elimizden geldiği kadarıyla tanıtmaya çalışıyoruz.Mandalina bahçeleri koruyalım demekle korunmuyor. Önce Bodrumlular kullanması gerekir.Bodrum’da lokantalar,barlar,cafeler,beachler,oteller Bodrum […]

BODRUM MANDALİNASI RANTA KARŞI  ERMAN ARAS İLE DİRENİYOR!

BODRUM MANALİNASI VE ÜRÜNLERİNİ TÜKETMELİYİZ Kİ YOK OLMAMALI..
İş adamı ve Bodrum Cup’un Onursal Başkanı Erman Aras Bodrum mandalinası yok olmasın diye sahip çıkarak direniyor.Ve Bodrumluların bu ürüne sahip çıkmaları gerektiğini vurgulayarak şöyle konuştu”Bodrum mandalinası yok olmaması gerekir.Yok olmaması için elimizden geldiği kadarıyla tanıtmaya çalışıyoruz.Mandalina bahçeleri koruyalım demekle korunmuyor.
Önce Bodrumlular kullanması gerekir.Bodrum’da lokantalar,barlar,cafeler,beachler,oteller Bodrum mandalina ürünlerini kullanmalı satmalı.Sonra İstanbul ve başka şehirlerdeki lokantalar,cafeler de kullansın.
Bodrum’daki kurumlar,şirketler kulanmalı.Korumak lafta kalmamalı .Önce biz kullanacağız ki diğer şehirlere örmek olalım ve pazarlayabilelim.

Bodrum daki oteller,beachler,barlar, lokantalar,cafeler kullansalar, menülerinde olsa ne kaybederler.Beachler,barlar kullansa mandalina yetmez.Bodrum bunun farkında değil.
Mandalina bahçeleri kuruduktan sonra iş işten geçecek. Bodrum’da barlar sıkma mandalina suyu verse mandalinlerimiz kurtulur.


Bodrumlular ,Bodrum mandalini suyu kullansın.Yelkeni nasıl kurtardıksak şimdi sıra Bodrum Mandalininde.
Bodrum da yüzlerce kahvaltı evi var.Buraları bodrum mandalina ürünleri kullansın.Reçelini yap,dondurmasını yap.
Kullan ki komşuna da kullan de.Mandalinle ilgili neler neler yapılır.Bodrum mandalinasını ve ürünlerini internet üzerinden bütün Türkiye ye pazarlıyoruz.


FOTOĞRAF: OLAY TAN”YALIKAVAK’TA MANDALİNA BAHÇESİ RANTA TESLİM OLDU VE YERİNE AVM İNŞA EDİLDİ.GERİYE BİR TEK MANDALİNA AĞAÇI KALDI”

Mandalina bahçelerimizi ranta açmazsak ne yaparız diye araştırdık.Eşime en iyi yapacağımız şey reçel dedim.Mandalina reçeli,margarit,pergamut reçelleri ile başladık.Şekersiz mandalina reçellerinden sonra şekersiz mandalina lokumu yaptık.Mandalina lokumunun dışını yine şekersiz mandalina unuyla kapladık.Çok özel oldu.
Artık mandalinleri atıştırmalık ürün haline getirdik.Kurutarak cips olmak üzere çeşitlendirdik.
Mandalina cipsi,unu,sosuna kadar ürün yaptık.Sosu salatalara ve içeceklerin içine koyuyoruz.
Şekersiz mandalina gazozu,şekersiz mandalina limonatası yaptık.Annemizin adı ‘’Yadigar’onun adıyla’’Bodrum Yadigarı’’olarak piyasaya sürdük.

bodrummandalini.com, bodrumyadigari.com üzerinden tüm ürünlerimizi pazarlıyoruz.
Bodrum hasreti çekenlere mandalina gönderiyoruz.Portakal,limon ve reçel ,lokum gönderiyoruz.
Yıbaşı için mandalina çeşitlerinden oluşan çok özel hediye paketlerimiz var.Bodrum Mandalinası yok olmasın onun için çalışıyorum,,

YORUMLAR


    0 YORUM

Google Analytics Alternative