USD
5,2814
EURO
5,9676
ALTIN
224,3274

ŞOK ŞOK ŞOK!ERSUN YENAL FENERBAHÇE’NİN TEKLİFİNİ KABUL ETTİ Mİ?

Ersun Yanal, F.Bahçe’nin teklifini kabul etmedi Fenerbahçe’nin sezon sonuna kadar sözleşme teklif ettiği Ersun Yanal bu teklifi kabul etmedi. TRT Spor’un haberine göre Fenerbahçe, Ersun Yanal’a teklif götürdü. Ancak tecrübeli hoca bu teklifi kabul etmedi. Ersun Yanal ile sarı-lacivertli yönetimin ilk temasında 6 aylık sözleşme teklifini yetersiz bulan deneyimli teknik adamın bunu reddetmesi üzerine ikinci […]

ŞOK ŞOK ŞOK!ERSUN YENAL FENERBAHÇE’NİN TEKLİFİNİ KABUL ETTİ Mİ?

Ersun Yanal, F.Bahçe’nin teklifini kabul etmedi
Fenerbahçe’nin sezon sonuna kadar sözleşme teklif ettiği Ersun Yanal bu teklifi kabul etmedi.
TRT Spor’un haberine göre Fenerbahçe, Ersun Yanal’a teklif götürdü. Ancak tecrübeli hoca bu teklifi kabul etmedi.

Ersun Yanal ile sarı-lacivertli yönetimin ilk temasında 6 aylık sözleşme teklifini yetersiz bulan deneyimli teknik adamın bunu reddetmesi üzerine ikinci görüşmenin gerçekleştiği ifade ediliyor.

Buna rağmen taraftarın 1,5 yıllık anlaşma konusunda yakın olduğu ve önümüzdeki günlerde imzaların atılabileceği konuşuluyor.
SON SÖZ KOÇ’UN

Fenerbahçe, Ersun Yanal konusunda Ali Koç’u bekliyor. Özel işleri sebebiyle yurtdışında bulunan F.Bahçe başkanı, konuyu yönetim kurulu ile birlikte değerlendirip son kararını verecek.
KARŞI ÇIKIYORDU

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Ersun Yanal ismine bugüne kadar sıcak bakmıyordu. Kongre öncesi bir taraftarın soruduğu ‘Ersun Yanal gelecek mi?” sorusuna, “Siz benim hayal ettiğim Fenerbahçe’yi anlayamadınız sanırım” diye yanıt veren Koç’un, taraftar baskısı sebebiyle geri adım atıp atmayacağı merakla bekleniyor.
Geçtiğimiz günlerde bir grup Fenerbahçeli Samandıra önünde Yanal’ın getirilmesi konusunda eylemde bulundu.hurriyet .com.tr

YORUMLAR


    0 YORUM

Google Analytics Alternative