USD
EURO
ALTIN

FİKRET ORMAN İÇİN BOMBA İDDİA BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Fikret Orman hakkında bomba iddia! Hangi partiden aday oluyor? Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Beşiktaş Belediye Başkan adayı olacağı kamuoyunda çok konuşuluyor. Daha önce basında da yer alan haberlerde Fikret Orman’ın yönetiminden Şafak Mahmutyazıcıoğlu için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüğü öne sürülmüştü. Beşiktaş camiası içinde yaşananlar ve son dönemde yapılan […]

FİKRET ORMAN İÇİN BOMBA İDDİA BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Fikret Orman hakkında bomba iddia! Hangi partiden aday oluyor?
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Beşiktaş Belediye Başkan adayı olacağı kamuoyunda çok konuşuluyor.
Daha önce basında da yer alan haberlerde Fikret Orman’ın yönetiminden Şafak Mahmutyazıcıoğlu için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüğü öne sürülmüştü.

Beşiktaş camiası içinde yaşananlar ve son dönemde yapılan görüşmelerin ardından CHP’nin Beşiktaş Belediye Başkanı adayı konusunda ibrenin Fikret Orman’a döndüğü ifade ediliyor.

Siyah beyazlı kulübün yönetimi için rakip liste çıkacağı iddialarının ardından Orman’ın belediye başkanlığı adaylığına sıcak baktığı ifade ediliyor.

Fikret Orman’ın Mahmutyazıcıoğlu ile ilgili girişimi de tamamen ortadan kalkmış değil. Kılıçdaroğlu ile yaptığı son görüşmelerde Orman’ın ” Şafak Mahmutyazıoğlu aday seçeneğiniz olsun” dediği öğrenildi. CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da önceki gün Orman’ı ziyaret etmişti.medyaradar.com

YORUMLAR


    0 YORUM

FİKRET ORMAN İÇİN BOMBA İDDİA BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI | Olay Haber
Google Analytics Alternative