USD
EURO
ALTIN

BODRUM’DA ”İYİ” BAŞKAN ADAYI MEHMET TOSUN BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR!

Bodrum da iyi başkan adayı Mehmet Tosun’unu seçim çalışmaları büyük ilgi görüyor.İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, yoğun bir tempo ile çalışmalarına devam ediyor. Sabah erken saatlerde başlayarak gece geç saatlere kadar esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Tosun, ziyaret ettiği vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. 31 Mart yerel seçimleri öncesi ziyaretlerine aralıksız devam […]

BODRUM’DA ”İYİ” BAŞKAN ADAYI MEHMET TOSUN BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR!

Bodrum da iyi başkan adayı Mehmet Tosun’unu seçim çalışmaları büyük ilgi görüyor.İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, yoğun bir tempo ile çalışmalarına devam ediyor.

Sabah erken saatlerde başlayarak gece geç saatlere kadar esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Tosun, ziyaret ettiği vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.
31 Mart yerel seçimleri öncesi ziyaretlerine aralıksız devam İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, bu yıl Bitez Mahallesi’nde 13. kez düzenlenen Bodrum Mandalinası Hasat Festivali’ne katıldı. Beraberinde bulunan İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Nevzat Kanber, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte festivalde bulunan esnafları tek tek ziyaret eden Mehmet Tosun, esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisi ve desteği ile karşılaştı.

Esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinleyip, bilgi alan Başkan Mehmet Tosun, projeleri hakkında da kısa bilgiler verdi. Başkan Mehmet Tosun’un ziyaretinden oldukça memnun olduklarını belirten esnaflar da, kendilerini ziyaret ettiği için Tosun’a teşekkür ettiler.


Toplantıya katılan esnaflardan birisinin, “Başkanım siz bu makama çok yakışıyorsunuz. Bodrum’un sorunları zaten ortada ve ben canı gönülden inanıyorum ki, siz bu sorunları üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz” demesine üzerine Başkan Mehmet Tosun; “Biz yarımadamızda insan odaklı bir belediyecilik anlayışıyla vatandaşlarımıza hizmet etmek üzere bu yola çıktık. Sizlerin desteği ile de bu sorunları hızlı bir şekilde çözmek için elimizden geleni yapacağız” diye cevap verdi.

Esnaf temsilcileri ile gerçekleştirilen toplantı sonrası Başkan Mehmet Tosun ve beraberindekiler, Bitez Aktur Sitesi çalışanları ile de bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulundular.

YORUMLAR


    0 YORUM

BODRUM'DA ''İYİ'' BAŞKAN ADAYI MEHMET TOSUN BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR! | Olay Haber
Google Analytics Alternative