USD
EURO
ALTIN

BURAK YILMAZIN BERBERİNİN DUYURDUĞU BEŞİKTAŞ’A TRANSFERİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Günlerdir konuşulan Burak Yılmaz transferinde haber berberden geldi… Beşiktaş ile anlaştığı belirtilen milli futbolcu Burak Yılmaz’ın berberi Veysel Şenel instagram hesabından yaptığı paylaşımla anlaşmayı resmen duyurdu. Burak Yılmaz’ı traş eden ‘Veysel kuaför’ birlikte çekildikleri fotoğrafı hesabından paylaşarak ‘Golcüme Beşiktaş traşı yaptım. Hayırlı uğurlu olsun kuzenime başarılar diliyorum. Beşiktaş seninle gurur duyacak, seni seviyoruz‘ notunu düştü. […]

BURAK YILMAZIN BERBERİNİN DUYURDUĞU BEŞİKTAŞ’A TRANSFERİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Günlerdir konuşulan Burak Yılmaz transferinde haber berberden geldi…

Beşiktaş ile anlaştığı belirtilen milli futbolcu Burak Yılmaz’ın berberi Veysel Şenel instagram hesabından yaptığı paylaşımla anlaşmayı resmen duyurdu. Burak Yılmaz’ı traş eden ‘Veysel kuaför’ birlikte çekildikleri fotoğrafı hesabından paylaşarak ‘Golcüme Beşiktaş traşı yaptım. Hayırlı uğurlu olsun kuzenime başarılar diliyorum. Beşiktaş seninle gurur duyacak, seni seviyoruz‘ notunu düştü.


RESMİ AÇIKLAMANIN YAPILMASI BEKLENİYOR

Milli futbolcu Burak Yılmaz da bu paylaşımın altına yorum emojs bırakarak transferi doğrulamış oldu. Sosyal medyaya düşen bu fotoğraf binlerce beğeni alırken Beşiktaş’ın golcü oyuncunun transferini ne zaman açıklayacağı merak konusu oldu. Trabzonspor’da uzun süredir kadro dışı olan Burak Yılmaz’ın devre arası transfer döneminin resmen başlamasıyla birlikte siyah beyazlı kulübe imza atması bekleniyor.

Burak için bordo mavililere 950 bin Euro bonservis bedeli ödeyecek olan Beşiktaş, oyuncu ile bir yılı opsiyonlu olmak üzere 2.5 yıllığına anlaştı. Yıldız golcünün yıllık 2.5 milyon Euro kazanacağı ifade edildi. Bu sezon 7 resmi maçta Trabzonspor forması giyen 33 yaşındaki Burak Yılmaz, 5 gole imza attı.
Zafer Algöz’den Burak Yılmaz tepkisi!
Ünlü oyuncu Zafer Algöz, Beşiktaş’ın Burak Yılmaz transferine tepki gösterdi. Çarşı taraftar grubu ve gazeteci Rıdvan Akar’da Zafer Algöz’ün Burak Yılmaz tepkisine benzer tepkiler gösterdi.
Burak Yılmaz’ın Beşiktaş ile anlaşması siyah-beyazlı taraftarı ikiye böldü. Kimi taraftarlar Burak Yılmaz’ın takıma katkı sağlayacağı, bu nedenle de transfer edilmesi gerektiğini söylerken, çoğu taraftar ise Burak Yılmaz’ın transfer edilmesine karşı çıktı. Beşiktaş’ın Burak Yılmaz ile anlaşmasına tepki gösteren ünlü oyuncu Zafer Algöz, golcü futbolcu gidene kadar Beşiktaş sevdasını kalbine gömeceğini belirtti.sozcu.com.tr

YORUMLAR


    0 YORUM

BURAK YILMAZIN BERBERİNİN DUYURDUĞU BEŞİKTAŞ'A TRANSFERİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI | Olay Haber
Google Analytics Alternative