USD
EURO
ALTIN

ACUN ILICALI’DAN BOŞANAN ŞEYMA MEKSİKA’DA HAYATINI YAŞIYOR

Şeyma Subaşı Fransız DJ ile birlikte görüntülendi Medya patronu Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, geçtiğimiz ay anlaşmalı olarak yollarını ayırmıştı. Subaşı, gittiği Meksika tatilinde bir DJ ile görüntülendi. + Acun Ilıcalı’dan boşanan Şeyma Subaşı, şu sıralar Meksika’da tatil yapıyor. Subaşı, önceki gün Meksika’da Fransız DJ Guido Senia ile birlikte görüntülendi. Subaşı’nın bu fotoğraflarını sosyal medyaya […]

ACUN ILICALI’DAN BOŞANAN ŞEYMA MEKSİKA’DA HAYATINI YAŞIYOR

Şeyma Subaşı Fransız DJ ile birlikte görüntülendi
Medya patronu Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, geçtiğimiz ay anlaşmalı olarak yollarını ayırmıştı. Subaşı, gittiği Meksika tatilinde bir DJ ile görüntülendi.

+
Acun Ilıcalı’dan boşanan Şeyma Subaşı, şu sıralar Meksika’da tatil yapıyor. Subaşı, önceki gün Meksika’da Fransız DJ Guido Senia ile birlikte görüntülendi. Subaşı’nın bu fotoğraflarını sosyal medyaya kimin sızdırdığı ise merak konusu oldu.
Kızı Melisa ile bir süredir Miami’de tatil yapan Şeyma Subaşı Meksika’nın yolunu tuttu. İstanbul’daki soğukların aksine Subaşı, Tulum’da güneşin tadını çıkarıyor. Subaşı bu anları sosyal medya sayfasından takipçileriyle paylaştı.

Şeyma Subaşı eğlenceyi kabine taşıdı!
Geride bıraktığımız yılın son günlerinde uzun soluklu tatil mekanı olarak seçtiği Meksika Tulum’da Fransız bir dj ile yakınlaşan Şeyma Subaşı’nın paylaşımları dikkat çekiyor.
Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra kendisini adeta eğlenceye vuran ve uzunca bir süredir tatilini Tulum’da sürdüren Şeyma Subaşı’nın adı geride bıraktığımız yılın son günlerinde Fransız DJ Guido Senia ile anılmış ve ikilinin plajdaki samimi görüntüleri pek çok yerde yayınlanmıştı.

Her iki taraf da bu konuyla ilgili bir yalanlamada bulunmazken Şeyma Subaşı’nın sosyal medya hesabını takip edenler genç kadının eğlenceli gece hayatına dair videolara rastlıyor. Özellikle yaptığı paylaşımlarda dj kabininde eğlenirken görülen Subaşı’nın bu paylaşımlarının altında bir tesadüf mü yoksa sevgilisinden bir an için bile ayrılamaması gerçeğinin mi yattığı ise bilinmiyor…sozcu.com.tr

YORUMLAR


    0 YORUM

ACUN ILICALI'DAN BOŞANAN ŞEYMA MEKSİKA'DA HAYATINI YAŞIYOR | Olay Haber
Google Analytics Alternative