USD
EURO
ALTIN

BURASI ULUDAĞ DEĞİL BODRUM’A KAR YAĞDI!

Bu yıl havalarinsanı şaşırtıyor.Turizm cenneti Bodrum’a şiddetli yağmurlardan sonra kar yağdı.Yıllardan sonrabeyaz karı gören Bodrumlular çok sevindi.. Bodrum’un yüksek kesimlerine son günlerde yaşanan olumsuz hava şartları ile birlikte kar yağdı. Kar, kimi yerlerde hemen erirken, kimi yerlerde ise tuttu. Soğuk ve yağışlı hava ülkenin büyük bir bölümünü etkisi altına aldı. Muğla’nın pek çok yerinde olduğu […]

BURASI ULUDAĞ DEĞİL BODRUM’A KAR YAĞDI!

Bu yıl havalarinsanı şaşırtıyor.Turizm cenneti Bodrum’a şiddetli yağmurlardan sonra kar yağdı.Yıllardan sonrabeyaz karı gören Bodrumlular çok sevindi..
Bodrum’un yüksek kesimlerine son günlerde yaşanan olumsuz hava şartları ile birlikte kar yağdı. Kar, kimi yerlerde hemen erirken, kimi yerlerde ise tuttu.

Soğuk ve yağışlı hava ülkenin büyük bir bölümünü etkisi altına aldı. Muğla’nın pek çok yerinde olduğu gibi Bodrum’da da 2 gündür soğuk hava hakim.

bodruma kar yağdı BURASI ULUDAĞ DEĞİL BODRUM! arena 2Dün gece soğuk hava ile etkili olan yağış, Bodrum’un yüksek kesimlerine kar olarak düştü. Özellikle Karaova, Çamlık ve Yarımada’daki Dağbelen köyünün yüksek kesimlerine yağan kar, dağların tepelerini beyaza bürüdü. 538 metre rakımlı Etrim Kale dağının tepesi beyaza büründü. Çamlık Mahallesi’nin tepelerinde de kar olduğu bildirildi. Kar yağışının Dağbelen Mahallesi’nde de etkili olduğu gelen bilgiler arasında. Bodrum’da Yağan karı erimeden resimleyenler sanki Uludağ’dayız dediler ve oldukça şaşırdıklarını ifade ettiler.

YORUMLAR


    0 YORUM

BURASI ULUDAĞ DEĞİL BODRUM'A KAR YAĞDI! | Olay Haber
Google Analytics Alternative