maltcasino
Araç kiralama evden eve nakliyat BOZCADA'DA DOĞAN FARKLI TASARIM VE STİLİN ADRESİ NACİYE BUTİK | Olay Haber
USD
EURO
ALTIN

BOZCADA’DA DOĞAN FARKLI TASARIM VE STİLİN ADRESİ NACİYE BUTİK

Naciye’nin Ada Öyküsü… Bozcaada’nın ilk tasarım butiği Naciye Butik Bozcaada, ege stilini ve ada dokunuşunu kazandırmak üzere tutku ile tasarımlarına başladı. Tüm yaptığı dokunuşlarda sevgi ve emek vardır. Ünlü Blogger, Sanatsever ve Stil Sahibi Kadınların kısa sürede ilgi noktası oldu. Geleneksel tarz ile yeni tarzı yorumlaması, bohem stili şık bir şekilde sunabilmesi ve kendine has […]

BOZCADA’DA DOĞAN FARKLI TASARIM VE STİLİN ADRESİ NACİYE BUTİK

Naciye’nin Ada Öyküsü…

Bozcaada’nın ilk tasarım butiği Naciye Butik Bozcaada, ege stilini ve ada dokunuşunu kazandırmak üzere tutku ile tasarımlarına başladı. Tüm yaptığı dokunuşlarda sevgi ve emek vardır.
Ünlü Blogger, Sanatsever ve Stil Sahibi Kadınların kısa sürede ilgi noktası oldu. Geleneksel tarz ile yeni tarzı yorumlaması, bohem stili şık bir şekilde sunabilmesi ve kendine has dokunuşları ile farklılığını ortaya koymaktadır.
2007’ten beri bu tarzını koruyarak günümüzün trendleri yakalamayı başarmıştır.
Bundan dolayıdır ki, farklı bir stile kavuşmak, belli bir duruşa sahip olmak ve güzelleşmek isteyen kadınların adresidir Naciye Butik Bozcaada.

Stil sahibi kadınların Bozcaada’daki en iyi adresi, tasarım elbise, tarz kıyafet, el işi giysi, cool t-shirt, dreamcatchers, bohem kıyafet, ada tarzı elbiseler, güzel dokunuşlar ve daha fazlası için…
Naciye Butik Bozcaada‘yı göz atmak istiyorsan hemen bakman yeterli!

YORUMLAR


    0 YORUM

BOZCADA'DA DOĞAN FARKLI TASARIM VE STİLİN ADRESİ NACİYE BUTİK | Olay Haber