USD
EURO
ALTIN

BÖYLE KADER OLMAZ OLSUN! BODRUM GENÇ NİŞANLI ÇİFTE AĞLIYOR

Böyle kader olmaz olsun.Bodrum sele kapılıp ölen genç nişanlılara ağlıyorEtkili görülen sağanak yağış ve fırtına nedeniyle, Bodrum Mumcular Mahallesi’nde meydana gelen olayda Milaslı genç öğretmen ve nişanlısı sele kapıldı. Genç öğretmenin cansız bedeni bulunurken, nişanlısı için arama çalışmaları sonunda 3 km uzaklıkta bulundu. Bölgede etkili görülen sağanak yağış ve fırtına nedeniyle, Bodrum Mumcular Mahallesi’nde meydana […]

BÖYLE KADER OLMAZ OLSUN! BODRUM GENÇ NİŞANLI ÇİFTE AĞLIYOR

Böyle kader olmaz olsun.Bodrum sele kapılıp ölen genç nişanlılara ağlıyorEtkili görülen sağanak yağış ve fırtına nedeniyle, Bodrum Mumcular Mahallesi’nde meydana gelen olayda Milaslı genç öğretmen ve nişanlısı sele kapıldı. Genç öğretmenin cansız bedeni bulunurken, nişanlısı için arama çalışmaları sonunda 3 km uzaklıkta bulundu.

Bölgede etkili görülen sağanak yağış ve fırtına nedeniyle, Bodrum Mumcular Mahallesi’nde meydana gelen olayda genç öğretmen ve nişanlısı sele kapıldı. Genç öğretmenin cansız bedeni bulunurken, nişanlısı için arama çalışmaları sonunda sabah bulundu.
Milas’ın Kısırlar Mahallesi’nde ücretli öğretmenlik yapan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliğinden mezun olan Billur Atik ve nişanlısı Çağlar Bencik, Mumcular Mahallesi’nde aniden yükselen sulara kapıldı.

SELE KAPILDILAR
Edinilen bilgiye göre; Bodrum Mumcular Mahallesi Akarcalar Mevkii’nde saat 22.30 civarlarında meydana gelen üzücü olayda, öğretmen Billur Atik ve nişanlısı Çağlar Bencik mahallede bulunan düğün salonuna giderek nişan merasimi için organizatörlerle görüştü. Görüşmenin ardından araçlarıyla yola çıkan Öğretmen Atik ve nişanlısı Bencik sele kapıldı.
Yaşanan olay sonrasında çiçeği burnunda öğretmenin cansız bedeni bulunurken, nişanlısını arama çalışmalarını sonuca sabah cesedibulundu.
KAHREDEN DETAY
Genç öğretmen Atik, olaydan yaklaşık 1 saat önce sosyal medya hesabından bir tweet paylaştı. Sosyal medyadan paylaştığı mesajda, genç birinin öldüğü ve cenaze namazının kılındığı görülüyor. Billur öğretmen bir diğer tweetinde ise “Aybüke ve Necmettin öğretmen gibi öleceğim” mesajını paylaşıyor.
‘Benim öldüğüm gün’ notuyla mesaj olarak paylaşan Atik’in ölüm haberini alan ailesi yasa boğuldu.
Genç öğretmeninve nişanlısısın naaşı, otopsiye gönderildi.

ÇAĞLAR’IN CESEDİ DE BULUNDU…

Bodrum’da dün sele kapılan iki gençten birinin daha cesedi bulundu. Dün gece saatlerinde yağan sağanak yağmur sonrası nişanlı çift sel sularına kapılmıştı. Billur öğretmenin cesedine gece saatlerinde ulaşılırken Nişanlısı Çağlar Bencik’in cansız bedeni ise sabah saatlerinde bulundu
27 yaşındaki Çağlar Bencik ile iki aylık nişanlısı 23 yaşındaki Billur Atik, Akarca Mevkiinde taşan dereye kapılmıştı.

YORUMLAR


    0 YORUM

BÖYLE KADER OLMAZ OLSUN! BODRUM GENÇ NİŞANLI ÇİFTE AĞLIYOR | Olay Haber
bodrum escort