USD
EURO
ALTIN

AKP BAŞKANI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İSTANBUL’DA HDP’LİLERİN OYUNU İSTEDİ!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu pazar günü bunlara hesap sormayacak mıyız? Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçime 2 gün kala İstanbul’da 8 miting gerçekleştirecek. Erdoğan Tuzla, Pendik, ve Maltepe’de konuştu. Erdoğan, ‘Bölücü terör örgütünün başının heykelini dikeceklermiş. HDP’ye gönül veren kardeşlerime sesleniyorum siz bunların peşinden mi gideceksiniz? Hendekler kazdılar oradaki Kürt kardeşlerimi öldürdüler. Kız […]

AKP BAŞKANI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İSTANBUL’DA HDP’LİLERİN OYUNU İSTEDİ!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu pazar günü bunlara hesap sormayacak mıyız?

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçime 2 gün kala İstanbul’da 8 miting gerçekleştirecek. Erdoğan Tuzla, Pendik, ve Maltepe’de konuştu. Erdoğan, ‘Bölücü terör örgütünün başının heykelini dikeceklermiş. HDP’ye gönül veren kardeşlerime sesleniyorum siz bunların peşinden mi gideceksiniz? Hendekler kazdılar oradaki Kürt kardeşlerimi öldürdüler. Kız çocuklarını dağa kaçırdılar. Bu pazar günü bunlara hesap sormayacak mıyız?’ diye sordu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pendik’te düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada “Siz CHP’nin adayına oy verdiğinizi sanacaksınız. Ama belediyeyi Kandil’in militanları yönetecek” dedi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pendik’te düzenlenen mitinge katıldı. Erdoğan’a Çamçeşme Mahallesi Merkez Camii önünde düzenlenen mitingde Ak Parti Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Binali Yıldırım da eşlik etti. Erdoğan, 15 Temmuz’da Devlet Bahçeli ile bir araya geldiklerini söyleyerek, “O günden itibaren biz Cumhur İttifakı’nı oluşturduk. Kardeşlerim ama o gece 23.15’te Bay Kemal FETÖ’cülerin idare ettiği tankların arasından geçerek Bakırköy Belediyesi’ne gitti. 01.15’te ben de damadım, eşim, kızım torunlarımla beraber Atatürk Havalimanı’na indik. 10 binler oradaydı. Biz halkımızla beraber olduk. Bir olduk, iri olduk, diri olduk, kardeş olduk. Hep birlikte Türkiye olduk. Ve 16 saatte o darbeyi geri çevirdik. Ama sizinle yaptık. Şimdi bugün burada olduğu gibi. Yine sizinle beraberiz. Allah’ın izniyle Pazar günü Pendik inanıyorum gerekli patlamayı yapacaktır. Sandıklar da yapacaktır” dedi.

“CHP ADAYINA OY VERDİĞİNİZİ SANACAKSINIZ AMA BELEDİYEYİ KANDİL’İN MİLİTANLARI YÖNETECEK”

Erdoğan, “Kandil’den gelen talimatlar var. Pensilvanya’dan gelen talimatlar var. Ama artık mızrak çuvala sığmıyor. Gizli saklı taraf kalmadı. Hatta işi belediye başkan adaylarını tehdit etmeye kadar götürdüler. Onun için de belediye başkanlarının tepesine binenlerin yarın İstanbul’u diğer şehirlerimizi bunlara yönettirmeyeceği açıktır. Siz CHP’nin adayına oy verdiğinizi sanacaksınız. Ama belediyeyi Kandil’in militanları yönetecek. Unutmayın çıkmış ne diyor Trabzonlu. Sen Trabzonluyum diyerek hemşerilerimi mi aldatacaksın? Yani eğer işe oradan bakıyorsan şu anda benim Hazine ve Maliye Bakanım Trabzonlu. İçişleri Bakanım Trabzonlu. Sanayi ve Teknoloji Bakanım Trabzonlu. Aynı şekilde grup başkan vekilim o da Trabzonlu. Burada mesele hangi şehirden olup olmadığın değil, adam olup olmadığın önemli. Bir tarafta Cumhurbaşkanı olarak bu kardeşiniz 4,5 yıl daha o makamda mı? Binali kardeşlimiz de Pazar akşamı görevlendiriyor muyuz? Ahmet Cin kardeşimi de Pendik’e görevlendiriyor muyuz? Şimdi soruyorum. Böyle bir üçlü mü Pendik’e daha iyi hizmet verir. Yoksa üstü şişhane altı kaval mı?”

“BUNLARIN BAYRAK DİYE BİR DERDİ YOK”

“30 BÜYÜK ŞEHİR ÖNEM ARZ EDİYOR”

Erdoğan, Pendik’te Cuma namazını kıldığı Hacı Hasan Büyük Yılmaz Camii çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan, “Bugün biliyorsunuz Tuzla’da ve Pendik’te ilçe mitingi yaptık. Ardından 5 ilçede daha ulaşacağız. Bugünü Sarıyer ile noktalayacağız. Yarın da 6 ilçede İstanbul’da mitinglerimiz var. Bu şekilde noktalayıp artık ,pazar günü çok büyük bir anketi milletimiz sandıklarda yapacak. Temenimiz odur ki, milletimizin, ülkemizin refahı için güzel bir netice ile herhangi bir sıkıntıya mahal vermeden seçimleri tamamlamış oluruz. Bu demokratik mücadele maalesef meşruiyet dışı her ne kadar atılan adımlar varsa da milletin vereceği cevapla, bunlar da yoluna girmiş olur” dedi.

TUZLA

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tuzla’da düzenlenen mitinge katıldı. Erdoğan’a AKP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım eşlik etti. Erdoğan burada yaptığı konuşmada, “Tayyip kardeşinizi iyi tanıyorsunuz. 25 yıldır gerek büyükşehir belediye başkanlığımda gerek başbakanlığımda gerek cumhurbaşkanlığımda biz hep sizlerle beraber olduk. Hizmetlerimizde yanınızda olduk. İçinizden biri olarak şu anda da sizlere hitap ediyorum. Biz uzaydan gelmedik. Gökten zembille de inmedik. Tam aksine içinizden biri olarak çıktık. Sizinle beraber durmadık, yürüdük. Türkiye’yi büyütmeyi, güçlendirmeyi kararlılıkla sürdüreceğiz. İstanbul’un güzelliğine güzellik katmaya sorunlarını, sıkıntılarını son 25 yılda olduğu gibi çözmeye devam edeceğiz.” dedi.

“CUMHUR GÜÇLÜ OLURSA CUMHURBAŞKANI DA GÜÇLÜ OLUR”

Erdoğan şöyle devam etti:

“AYRIM ONLARIN İŞİ”

Erdoğan, “Biz sadece şahsımıza oy verenlerin değil, 82 milyonun cumhurbaşkanıyız. Bizde ayrım yok. Çünkü biz yaradılanı yaradandan ötürü sevdik. Bu ayrım onların işi. Biz evine helal rızk götürmek için ter döken emekçimizin, her sabah dükkanını ‘Bismillah’ diyerek açan esnafımızın, Türkiye’nin gelişmesi için üreten istihdam sağlayan girişimcilerimizin cumhurbaşkanıyız.” diye konuştu.

“DÖNÜŞÜM, DEĞİŞİM BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

“SİYASET CESARET FEDAKARLIK, DÜRÜSTLÜK GEREKTİRİR”

“Siyaset cesaret fedakarlık, dürüstlük gerektirir” diyen Erdoğan, “Vatanını bekasını milletinin menfaatini kendi çıkarının önüne koymayı gerektirir. Siyaset gecesinin gündüzüne katarak ülkesi ve şehri için koşmayı, ter dökmeyi gerektirir. Biz böyle bir siyasetçi, devlet adamı olmanın gayreti içindeyiz. Türkiye’yi ve şehirlerimizi daha müreffeh yarınlara daha aydınlık günlere kavuşturmanın peşindeyiz. 40 yıldır yaptıklarımızla, eserlerimizle konuşuyoruz. Bugün de, yarında eserlerimizle konuşacağız. 25 yıldır hep gönülleri kazanmanın çabasında olduk. Bugünde kalpleri feth etmek için çalışıyoruz. Bu ülkede tek bir dikili ağaçları dahi olmayan, onlara inat Türkiye’ye projelerimizle birbirinden önemli yatırımlarla damgamızı vuruyoruz. Sadece İstanbul’a değil 81 vilayetin her birine hizmet götürüyoruz.” ifadelerini kullandı.

“O TÜR KİŞİLERİ ARAMIZA KATMAMIZ, MECLİSE TAŞIMAMIZ MÜMKÜN DEĞİL”

“31 MART ÇOK ÖNEMLİ”

Erdoğan, “İstanbul’da 5 milyon 300 bin civarında eve doğal gaz getirdik. Bunlar insana hizmet nedir bilmez, bu bizim işimiz. Bin araç kapasiteli Tuzla metro istasyon otoparkı yapımına devam ediyoruz. Türkiye’nin modern sebze meyve halinin yapımıza Aydınlı’da başladık. Bunlarla yetinmiyoruz. Önümüzdeki dönemde sizlere yeni eserler yapmaya devam edeceğiz. Tuzla’da aşıda dışa bağımlılığı azaltacak biyoteknoloji vadisi kuruyoruz. İstanbul’a yapacağımız 3 yeni otogardan birisi de Tuzla’da olacak. Millet Bahçesi ile Tuzlalılar rahat bir nefes alacak. Tuzla’ya su sporları merkezi inşa edeceğiz. Yeni gençlik merkezi, çocuk bilim kampüsü yapacağız. Tüm bu hizmetlerin aksamadan devam etmesi için 31 Mart çok önemli.” şeklinde konuştu.

“BİZ VATANSEVER BİR KADROYLA YÜRÜYORUZ”

“MİLLETİMİN HUZURUNU ASLA KAÇIRAMAZLAR”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Türkiye’de Kürdistan diye bir bölge var mı? Irak’ın kuzeyinde var çok seviyorsan defol oraya git kimi yanına alacaksan al, ama bu topraklarımızı bölemeyeceksiniz. Bölücü terör örgütünün başının heykelini dikeceklermiş. Siz bunların peşinden mi gideceksiniz. Bunlar benim Kürt kardeşlerimiz temsil edebilirler mi? Bunlar çukurlar hendekler kazdılar orada benim Kürt kardeşlerimi öldürdüler. 13-14 yaşındaki kız çocuklarını dağa kaçırdılar. Kadın biz sırtımızı YPG’ye dayadık diyor. Biz de sırtımızı milletimize ve Allah’ımıza dayadık aramızdaki fark bu. PKK sizi tükürüğü ile boğar diyor. Gelin boğun hani. Cudi’de Gabar’da Kandil’de inlerine girdik, girmeye devam ediyoruz. Onlar kaçacak biz kovalayacağız. FETÖ’cüler de öyle. Hani neredeler? Kaçacaklar. Benim milletimin huzurunu asla kaçıramazlar. Büyük şantaja bugün boyun eğen yarın da benzer tehditlere boyun eğer. Biz asıl bu belediyelere Kandil’in belirlediği eşbaşkan atayıp, atamadıklarını merak ediyoruz. Bunların hem partilerinde hem belediyelerinde bir resmi olarak görev yapan başkanları var. Bir de asıl patron olan eşbaşkanları var” diye konuştu.

‘Bu pazar günü bunlara hesap sormayacak mıyız?’

YORUMLAR


    0 YORUM

AKP BAŞKANI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İSTANBUL'DA HDP'LİLERİN OYUNU İSTEDİ! | Olay Haber
bodrum escort