USD
EURO
ALTIN

DEV MAÇIN HAKEMİ YILDIRIM’IN SIRLARI!LİVERPOOL-BARCELONA MAÇININ HAKEMİ ÇAKIR DERBİDE VAR’DA!

Spor Toto Süper Lig’de 31. haftada oynanacak olan Galatasaray – Beşiktaş derbisinin VAR hakemi Cüneyt Çakır oldu. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadı’nda 19:00’da başlayacak olan Galatasaray – Beşiktaş maçını Bülent Yıldırım yönetecek. Onun yardımcılıklarını Serkan Ok ve Asım Yusuf Öz yapacak. Maçın AVAR hakemliğini Koray Gençerler ve Mustafa Emre Eyisoy yapacak. Karşılaşma şampiyonluğu yakından ilgilendiriyor. Liverpool ile Barcelona […]

DEV MAÇIN HAKEMİ YILDIRIM’IN SIRLARI!LİVERPOOL-BARCELONA MAÇININ HAKEMİ ÇAKIR DERBİDE VAR’DA!

Spor Toto Süper Lig’de 31. haftada oynanacak olan Galatasaray – Beşiktaş derbisinin VAR hakemi Cüneyt Çakır oldu.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadı’nda 19:00’da başlayacak olan Galatasaray – Beşiktaş maçını Bülent Yıldırım yönetecek. Onun yardımcılıklarını Serkan Ok ve Asım Yusuf Öz yapacak.

Maçın AVAR hakemliğini Koray Gençerler ve Mustafa Emre Eyisoy yapacak. Karşılaşma şampiyonluğu yakından ilgilendiriyor.

Liverpool ile Barcelona arasında 7 Mayıs Salı günü oynanacak olan UEFA Şampiyonlar Ligi Yarı Final rövanş karşılaşmasını Cüneyt Çakır yönetecek. Çakır’ın yardımcılıklarını ise Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak.

FIFA Kokartlı Hakem Cüneyt Çakır, bir dev maç daha yönetecek. 7 Mayıs Salı günü İngiltere’de oynanacak olan Liverpool-Barcelona karşılaşmasında Çakır düdük çalacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi Yarı Final rövanş maçını yönetecek olan Çakır’ın yardımcıları ise Bahattin Duran ve Tarık Ongun olacak. İki ekip arasındaki ilk maçı Barcelona 3-0 kazanmıştı.

Saat 22.00’de başlayacak olan mücadelenin VAR hakemi ise Almanya’dan Felix Zwayer ve Sascha Stegemann olacak. Bugüne kadar 43 kez Şampiyonlar Ligi maçı yöneten Cüneyt Çakır, bu sezon 7. Şampiyonlar Ligi maçını yönetecek ve bu yıl elit hakemler arasında en fazla maç yöneten isim olacak. 8 sezondur Devler Ligi’nde maç yöneten Cüneyt Çakır, 6 yarı final ve 1 final maçı yönetti.

Derbinin hakemi Bülent Yıldırım tam 21 kez VAR’a gitti!

Spor Toto Süper Lig’de zirveyi karıştıracak derbinin hakemi Bülent Yıldırım, bu sezon yönettiği maçlarda toplam 21 kez VAR’a gitti.

1972 doğumlu, 2003 yılında 1. Lig maçları yönetmeye başlayan Bülent Yıldırım, Spor Toto Süper Lig’de zirveyi karıştıracak “Galatasaray-Beşiktaş” derbisine atandı.

VAR’DAN 10 PENALTI ÇIKARTTI!

Bu sezon 19 maçta düdük çalan Yıldırım tam 21 kez VAR’a gitti, bu 21 gidişin 13’ü penaltı kararlarını incelemek için gerçekleşti.

Bülent Yıldırım’ın penaltı verdiği 2 pozisyonun 1’i VAR tarafından iptal edildi.

11 kez de penaltı vermediği pozisyonda VAR’a giden tecrübeli hakem, bunların 9’unda penaltıya hükmetti, 2’sinde ise kararını değiştirmedi.hurriyet.com.tr

YORUMLAR


    0 YORUM

DEV MAÇIN HAKEMİ YILDIRIM'IN SIRLARI!LİVERPOOL-BARCELONA MAÇININ HAKEMİ ÇAKIR DERBİDE VAR'DA! | Olay Haber