USD
EURO
ALTIN

YABANCI TURİSTLER DÜĞÜN İÇİN BODRUM’U TERCİH EDİYOR

  Bodrum SİANJİ’de düğün var.Kanadalı, İranlı, Azerbaycanlı ve Rus aileler Sianji Elani Beach’e şimdiden rezervasyon yaptırdılar. Turizm çeşitliliği noktasında alternatifler arayan Türkiye, yabacıların düğün tercihlerinde de süratle üst sıralara yükselmeye başladı. Türk turizminin en fazla tercih edilen ili İstanbul sıranın başında yer alırken yabancı çiftlerin bir diğer tercihi de Bodrum oldu. Yerli ve yabancı turistlerin tercihlerinin en başında gelen Bodrum […]

YABANCI TURİSTLER DÜĞÜN İÇİN BODRUM’U TERCİH EDİYOR

 

Bodrum SİANJİ’de düğün var.Kanadalı, İranlı, Azerbaycanlı ve Rus aileler Sianji Elani Beache şimdiden rezervasyon yaptırdılar.

Turizm çeşitliliği noktasında alternatifler arayan Türkiye, yabacıların düğün tercihlerinde de süratle üst sıralara yükselmeye başladı. Türk turizminin en fazla tercih edilen ili İstanbul sıranın başında yer alırken yabancı çiftlerin bir diğer tercihi de Bodrum oldu. Yerli ve yabancı turistlerin tercihlerinin en başında gelen Bodrum kısa sürede düğün ve balayını bir arada yapmak isteyen misafirlerin cazibe merkezi oldu.

Bodrum’da sağlıklı otel konseptiyle tasarlanan SİANJİ Wellbeing Resort, bu yaz yabancı çiftlerin düğünleri için tercihi ettikleri mekan oldu. Geçtiğimiz yıl özellikle yerli birçok misafire düğün mekanı olarak hizmet veren SİANJİ Welbeing Resort’un Yönetim Kurulu Başkanı Ö. Recai Çakır şunları söyledi.

“ Bodrum yerli yabancı birçok turistin öncelikli tatil merkezlerinin başındadır. Tesisimiz farklı tatil imkanlarıyla misafirlerine sağlıklı bir tatil ortamı hazırlamaktadır. SİANJİ, Bodrum’un en güzel kıyılarından birisinde konumlanmıştır. Bu bağlamda günlük kullanım, düğün ve özel davetler içinde çeşitli konseptlere sahiptir.”.

Tatil anlayışını 12 aya göre çeşitlendirdiklerine de değinen Çakır konuşmasını şöyle sürdürdü.

“ Bodrum, İzmir’den sonra vatandaşlarımızın en fazla yaşamak istedikleri bölgelerden birisidir. Çok büyük hastane zincirleri ciddi yatırımlar yapıyor. Önemli altyapı çalışmaları yapılıyor. Dolayısıyla otelin ötesinde yaşayanların günlük ihtiyaçlarını karşılayacakları ortamlarda gerekli. Tesisimiz günlük kullanıma açık ve bölgenin en seçkin insanlarına ev sahipliği de yapmaktadır. Denizin hemen kıyısında bulunan plaj alanımız Elani Beach özellikle düğünler için  bölgenin en iyi konumundadır. Geçtiğimiz yıl yerli yabancı birçok misafirimiz evliliğe ilk adımı burada attılar. Bu yıl içinde Kanadalı, İranlı, Azerbaycan ve Rus ailelerin düğünleri için rezervasyonlarımız var. Sağlık ve düğün gibi katma değeri yüksek hizmetler Türk turizminin geleceği için önemlidir. Biz de grup olarak gerek yaratıcılık gerekse de yatırım bakımından sektörün her zaman önderi olmaya devam edeceğiz .”

Son derece romantik ve aynı zamanda eğlenceli bir kumsala sahip olan SİANJİ Otel, farklı ikramlarıyla  sahilin hemen arkasındaki çim alanla da birleştirilerek göz alıcı gün batımında nikah isteyen çiftlere muhteşem fırsatlar sunuyor. Ayrıca otelin tüm odaları suit olup, balayı çiftleri için özel olarak tasarlanan 250m2 lik jakuzili penthouselar mevcuttur. Mısır’dan Osmanlı’ya farklı medeniyetlere ait konseptlerin kullanıldığı 23 adet 100m2’lik king süitlerde düğününü SİANJİ Bodrum’da yapmak isteyen yerli yabancı çiftlerin tercihi olacaktır.

YORUMLAR


    0 YORUM

YABANCI TURİSTLER DÜĞÜN İÇİN BODRUM'U TERCİH EDİYOR | Olay Haber
bodrum escort