USD
EURO
ALTIN

BAYRAM ÇOK ACI GEÇİYOR! FECİ KAZADA BEŞ KİŞİ YANARAK ÖLDÜ

Bayram çok acı geçiyor.Bayram süresince trafik kazasında onlarca insan hayatını kaybetti.Bunun en fecisi de Tekirdağ’da meydana geldi. Tekirdağ’da feci kaza: Beş kişi hayatını kaybetti. Çorlu ilçesi yakınlarında TEM yolunda TIR’ın arkadan çarptığı otomobil alev alarak yandı. Otomobilde bulunan beş kişi hayatını kaybetti. Kaza, Çorlu’nun TEM gişeleri mevkiinde meydana geldi. İstanbul’dan Edirne istikametine giden sürücüsünün kimliği […]

BAYRAM ÇOK ACI GEÇİYOR! FECİ KAZADA BEŞ KİŞİ YANARAK ÖLDÜ

Bayram çok acı geçiyor.Bayram süresince trafik kazasında onlarca insan hayatını kaybetti.Bunun en fecisi de Tekirdağ’da meydana geldi.

Tekirdağ’da feci kaza: Beş kişi hayatını kaybetti. Çorlu ilçesi yakınlarında TEM yolunda TIR’ın arkadan çarptığı otomobil alev alarak yandı. Otomobilde bulunan beş kişi hayatını kaybetti.

Kaza, Çorlu’nun TEM gişeleri mevkiinde meydana geldi. İstanbul’dan Edirne istikametine giden sürücüsünün kimliği henüz belirlenemeyen 67 AV 778 plakalı otomobile, arkadan gelen Mehmet V. yönetimindeki 34 FL 2845 plakalı TIR çarptı. Şiddetli çarpmanın etkisiyle otomobil alev alarak yanmaya başladı. Yoldan geçenlerin yangın söndürme tüpleriyle müdahale ettiği alevler kısa sürede tüm otomobili sardı. Otomobilde bulunanlar ise bir anda alev topuna dönen araçtan çıkamadı.

KAZADA ÖLENLERİN KİMLİKLERİ BELLİ OLDU

Kazada hayatını kaybedenlerin sürücü Yasemin Kaynar İbiş ile Melike Sülün, Şaban Sülün, Büşra İbiş ve Şeyma Yavuz olduğu öğrenildi. Yanan otomobilin tek kapılı olduğu, bu nedenle ölenlerin araçtan çıkamadığı öğrenildi.

TIR SÜRÜCÜSÜ: ANİDEN ÖNÜMDE DURDULAR

Otomobile çarpan TIR’ın sürücüsü Mehmet Varış, kaza yerinde büyük üzüntü yaşadı. Ellerini başına koyarak, ekiplerin olay yerinde yaptığı çalışmalarını izleyen sürücü Varış, “Otomobil önümde gidiyordu. TEM’de Çorlu sapağını geçince aniden durdular. Sapaktan döneceklerdi sanırım, kaçırınca sürücü fren yaptı. Ben de otomobile çarptım. Çarpmanın etkisiyle otomobil hemen alev alıp yanmaya başladı. Ben yangın söndürme tüpüyle araçtan inip koştum ancak alevler otomobili bir anda sardı” dedi.dha-sozcu.com.tr

YORUMLAR


    0 YORUM

BAYRAM ÇOK ACI GEÇİYOR! FECİ KAZADA BEŞ KİŞİ YANARAK ÖLDÜ | Olay Haber
bodrum escort