USD
EURO
ALTIN

ACUN ILICALI’DAN AL MÜJDEYİ:MESUT ÖZİL FENERBAHÇE’YE Mİ TRANSFER OLUYOR!

Acun Ilıcalı’dan Fenerbahçelileri heyecanlandıran paylaşım! Dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil ile Oyuncu Amine Gülşe, dillere destan bir düğünle evlendi. Düğünün ardından Acun Ilıcalı’nın yaptığı paylaşım ise Fenerbahçeli taraftarları heyecanlandırdı. Dünyaca ünlü Alman asıllı Türk futbolcu Mesut Özil, bugün Amine Gülşe ile dünya evine girdi. Çifti bu mutlu günlerinde Acun Ilıcalı da yalnız bırakmadı. İngiliz futbol […]

ACUN ILICALI’DAN AL MÜJDEYİ:MESUT ÖZİL FENERBAHÇE’YE Mİ TRANSFER OLUYOR!

Acun Ilıcalı’dan Fenerbahçelileri heyecanlandıran paylaşım!

Dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil ile Oyuncu Amine Gülşe, dillere destan bir düğünle evlendi. Düğünün ardından Acun Ilıcalı’nın yaptığı paylaşım ise Fenerbahçeli taraftarları heyecanlandırdı.

Dünyaca ünlü Alman asıllı Türk futbolcu Mesut Özil, bugün Amine Gülşe ile dünya evine girdi. Çifti bu mutlu günlerinde Acun Ilıcalı da yalnız bırakmadı.

İngiliz futbol takımı Arsenal’de oynayan Mesut Özil ile 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe dünyaevine girdi. Düğüne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı.

Acun Ilıcalı Amine Gülşe ve Mesut Özil ile beraber düğünde çekilen fotoğrafını Instagram’dan paylaştı.

Acun Ilıcalı’nın yaptığı paylaşımda Fenerbahçeli taraftarları heyecanlandıracak bir not da vardı.

Ilıcalı, “İkinize de ömür boyu mutluluklar diliyorum. İnşallah bu sene vatan hasretin de sona erer :)”sözleriyle Mesut Özil Fenerbahçe’ye mi geliyor? sorusunu akıllara getirdi.,

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,  Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil ve Türkiye güzeli Amine Gülşe’nin düğününe katılarak çiftin nikah şahitliğini yaptı.

Çiftin nikah şahitliğini yapan Erdoğan, düğünde yaklaşık 1 saat kaldıktan sonra otelden ayrılarak Kısıklı’daki konutuna geçti.

Futbolcu Mesut Özil ile Amine Gülşe’nin dün akşam gerçekleşen kına töreni sosyal medyaya damga vurmuştu. posta.com.tr

 

 

YORUMLAR


    0 YORUM

ACUN ILICALI'DAN AL MÜJDEYİ:MESUT ÖZİL FENERBAHÇE'YE Mİ TRANSFER OLUYOR! | Olay Haber
bodrum escort