USD
EURO
ALTIN

ÜNLÜ POPCU ALEYNA TİLKİ BİKİNİSİYLE BODRUM’U SALLADI

Aleyna Tilki ilk kez Bodrum’da Aleyna Tilki iki haftadır Amerika’daydı. Los Angeles’ta hem dil öğrenen, hem de yeni projeleri için çalışan 19 yaşındaki popçu geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye döndü. Ramazan Bayramı’nı geçirmek için de soluğu Bodrum’da aldı. Tercihi Türkbükü’ndeki Kai Beach oldu. Bayram tatilini Bodrum’da geçiren Aleyna Tilki, önceki gün denizin ve güneşin keyfini çıkardı. Makyöz […]

ÜNLÜ POPCU ALEYNA TİLKİ BİKİNİSİYLE  BODRUM’U SALLADI

Aleyna Tilki ilk kez Bodrum’da

Aleyna Tilki iki haftadır Amerika’daydı. Los Angeles’ta hem dil öğrenen, hem de yeni projeleri için çalışan 19 yaşındaki popçu geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye döndü. Ramazan Bayramı’nı geçirmek için de soluğu Bodrum’da aldı. Tercihi Türkbükü’ndeki Kai Beach oldu.

Bayram tatilini Bodrum’da geçiren Aleyna Tilki, önceki gün denizin ve güneşin keyfini çıkardı.

Makyöz Rıfat Yüzüak ile geldiği beachte denize girip çıkan Tilki’yi aynı beachte denize giren tatilciler ilgi ile izlediler.

Yeşil bikinisi ile plajın yıldızı olan Tilki, hayranları ile bol bol fotoğraf çekti.

‘O SEN OLMASAN BARİ’

Bazı takipçiler, görüntülerdeki kişinin Aleyna Tilki olmadığını iddia etti.

Bazı takipçiler ise ‘Aleyna kilo almış’, ‘Kliplerdeki o fizik nerede?’, ‘Aldığın o kiloları geri ver lütfen’, ‘O sen olmasan bari’ gibi yorumlar yaptı.

Aleyna Tilki plajda tüm dikkatleri üzerine çekti.

ALEYNA’DAN CEVAP GELDİ

Aleyna Tilki ‘kilolu’ yorumlarına şu yanıtı verdi: ”Boyumuz uzun, yanımızdakiler biraz küçük çıkıyor diye kilolu diyorlar. Kimsenin ölçülerine göre beni kıyaslamayın, bu Aleyna Tilki’ye özgü has ölçü. Zayıf ya da kalın değilim. Ben Aleyna Tilki’yim.” KAYNAK:POSTA.COM.TR

 

YORUMLAR


    0 YORUM

ÜNLÜ POPCU ALEYNA TİLKİ BİKİNİSİYLE BODRUM'U SALLADI | Olay Haber
bodrum escort