USD
EURO
ALTIN

SAHNEDEKİ BÜYÜK AŞK HİKAYESİ!ÜNLÜ MÜZİSYENLER HER GECE AŞKLARINI YAŞIYOR

OLAY TAN ORADAYDI Sevgilisine söylediği ”Deli gibi sevmek ruhumuzda var”şarkısıyla seslenerek herkesin gözü önünde mikrofondan erkeğini,eşini çılgınlar gibi sevdiğini ilan etti.Böyle bir aşk Bodrum’da sahnede yaşanıyor.Kim mi bu çılgın gibi aşıklar. Müzisyen şarkıcı Özlem Yüksek ile Sergio arasında yaşanıyor.İstanbul’da yıllardan beri sahnede birlikte müzik yapan şarkılar söyleyen bu ikili hem aşıklar ve evliler. Beşiktaş sevdası […]

SAHNEDEKİ BÜYÜK AŞK HİKAYESİ!ÜNLÜ MÜZİSYENLER HER GECE AŞKLARINI YAŞIYOR

OLAY TAN ORADAYDI

Sevgilisine söylediği ”Deli gibi sevmek ruhumuzda var”şarkısıyla seslenerek herkesin gözü önünde mikrofondan erkeğini,eşini çılgınlar gibi sevdiğini ilan etti.Böyle bir aşk Bodrum’da sahnede yaşanıyor.Kim mi bu çılgın gibi aşıklar.

Müzisyen şarkıcı Özlem Yüksek ile Sergio arasında yaşanıyor.İstanbul’da yıllardan beri sahnede birlikte müzik yapan şarkılar söyleyen bu ikili hem aşıklar ve evliler.

Beşiktaş sevdası nasıl anlatılmaz yaşanırsa .Onların aşkıda anlatılmaz yaşanıyor.Özlem’le Segio’da öyle yaşıyorlar.Sahne beraberliğini hayat arkadaşı ,yoldaş olan müzisyenlerin aşkı o kadar içten ve sıcak ki ömür boyu sürecek sevgileri.Görenler aman nazar değmesin diyor.

Müzikle başlayan aşkları sonra kalplerde yeşermiş ve büyütmüşler.Büyük aşk hikayesi ortaya çıkmış.

Sevili dostum meşhur foto muhabiri ve ünlü film yıldızı Ahmet Sezerel’in yıllardır Bodrum Torba’da işlettiği Sanatevi var.Özlem Yüksek-Segio çifti Bodrum’da Sanatevi Torba’da sahneye çıkıyor.Yaz boyunca Sanatevinde sahne alan müzisyen çifti dostları ve sevenleri hiç yalnız bırakmıyor.

Geçen gece bende oradaydım.Hem Ahmet Sezerel ile Özlem Yüksek-Sergio’la sohbet ettim.

Torba sanatevi yine müzikseverler ve  dostları tarafında doluydu.O gece Sergio’nun doğum günüydü,bende yalnız bırakmadım bu güzel geceye katıldım.Özlem Yüksek ile Sergio hem aşklarını ilan edercesine gözlerinin içine bakıp en güzel şarkıları söylediler.

Hele Özlem’in eşine kalbinin sahibine söylediği ”Deli gibi sevmek ruhumuzda var”şarkısına hep birlikte eşlik ettik ve  ”Sergio, Sergio” diye tezahürat yaptık.Neşe ve sevgi paylaşımıyla pastasını kesip şerefe kadehler kalktı.Sergio’nun doğum günün kutladık.yalnız Sergio yaşını söylemiyor ama 43 yıldır sahnelerdeymiş.Herhalde doğuştan müzisyen.

Özlem Yüksek en güzel şarkıları büyük aşkına söylerken”Çok sevdim çok.Doğum günün kutlu olsun,kalbimin sahibi.

Sana olan aşkım hiç bitmeyecek,iyi ki doğdun sevdiceğim,tek aşkım,,diye sanede ve sosyal medyada ilan etti.

Bizde büyük aşklar  anlatılmaz yaşanır, ömür boyu sürsün diyoruz.

O gece Özlem Yüksek repertuarında olmamasına  rağmen isteğim olan ünlü star Aleyna Tilki’nin ”Dipsiz Kuyu” şarkısını söyleyerek  sürpriz yaptı.

 

O gece Sanatevinde olmaktan çok mutlu oldum ve keyifli bir ortadamda  yaşamı paylaştık.

 

 

YORUMLAR


    0 YORUM

SAHNEDEKİ BÜYÜK AŞK HİKAYESİ!ÜNLÜ MÜZİSYENLER HER GECE AŞKLARINI YAŞIYOR | Olay Haber
Google Analytics Alternative