USD
EURO
ALTIN

ÜNLÜ ŞARKICI ALEYNA TİLKİ :ÇOK TEHLİKELİYİM!

  Şarkıcı Aleyna Tilki geride bıraktığımız gün kardeşi Ayça’nın doğum gününü kutladı. Kardeşi için özel bir kutlama yapan ve sosyal medya hesabından bu özel güne dair bol bol kare paylaşan Aleyna Tilki, aynı zamanda sevenleri için de özel pozlar verdi. Doğum günü yaptıkları yerde çekilmiş karelerini sosyal medya hesabından paylaşan Tilki, çektirdiği fotoğraflardan farklı olarak […]

ÜNLÜ ŞARKICI ALEYNA TİLKİ :ÇOK TEHLİKELİYİM!

 

Şarkıcı Aleyna Tilki geride bıraktığımız gün kardeşi Ayça’nın doğum gününü kutladı.
Kardeşi için özel bir kutlama yapan ve sosyal medya hesabından bu özel güne dair bol bol kare paylaşan Aleyna Tilki, aynı zamanda sevenleri için de özel pozlar verdi.
Doğum günü yaptıkları yerde çekilmiş karelerini sosyal
medya hesabından paylaşan Tilki, çektirdiği fotoğraflardan farklı olarak şu ifadeleri kullandı: “12,5 yaşımda +13 film izliyordum, çok tehlikeliyim”

Aleyna Tilki okulu hatırlattı

Şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabı
üzerinden yaptığı paylaşımla açılmasına kısa bir süre kalan okullar hakkında paylaşımda bulundu.
Geride bıraktığımız yaz aylarını son derece verimli bir şekilde geçiren ve yaptığı şarkıların yanında reklam kampanyalarında da yer alan Tilki, bu çekimlerden biri sırasında verdiği pozu sosyal medya hesabından paylaştı ve öğrencilere okulların açılmasına kısa bir süre kaldığını duyurdu. İşte Aleyna Tilki’nin; “Okulların açılmasına az kaldııı” notuyla paylaştığı o görüntü.

YORUMLAR


    0 YORUM

ÜNLÜ ŞARKICI ALEYNA TİLKİ :ÇOK TEHLİKELİYİM! | Olay Haber
bodrum escort