USD
EURO
ALTIN

TÜRKİYE FRANSA’NIN ÖNÜNDE ZİRVEDE İŞTE H GRUBUNDA PUAN DURUMU!

Türkiye zirvede Fransa’yla yalnız kaldı! UEFA EURO 2020 Elemeleri H Grubu güncel puan durumu ve kalan maçlar! Türkiye, Moldova’yı deplasmanda 4-0 mağlup ederken UEFA EURO 2020 Elemeleri H Grubu’nda 15 puanla Fransa ile zirvede yalnız kaldı. İşte grubumuzda Türkiye’nin, Fransa’nın ve İzlanda’nın kalan maçları ve Türkiye’nin grubunda güncel puan durumu. UEFA EURO 2020 Elemeleri H […]

TÜRKİYE FRANSA’NIN ÖNÜNDE ZİRVEDE İŞTE H GRUBUNDA PUAN DURUMU!

Türkiye zirvede Fransa’yla yalnız kaldı! UEFA EURO 2020 Elemeleri H Grubu güncel puan durumu ve kalan maçlar!

Türkiye, Moldova’yı deplasmanda 4-0 mağlup ederken UEFA EURO 2020 Elemeleri H Grubu’nda 15 puanla Fransa ile zirvede yalnız kaldı. İşte grubumuzda Türkiye’nin, Fransa’nın ve İzlanda’nın kalan maçları ve Türkiye’nin grubunda güncel puan durumu.

UEFA EURO 2020 Elemeleri H Grubu’nda Türkiye yolculuğuna devam ediyor. Milli Takım, deplasmanda Moldova’yı 4-0 yenerken 6 maç sonunda puanını 15’e yükseltti ve Fransa ile zirvede aynı puanla yalnız kaldı. İzlanda da deplasmanda Arnavutluk’a 4-2 yenilince 12 puanla zirvenin 3 puan gerisine düştü. Bu sonuçların ardından grubumuzda oluşan güncel puan durumu da gecenin en çok merak edilen konuları arasına girdi. Bitime dört maç kala Türkiye, avantajlı konuma geldi.

Türkiye gruptaki 7. maçında 11 Ekim’de Arnavutluk’u konuk edecek. Milliler daha sonra 14 Ekim’de Fransa’nın konuğu olacak. 14 Kasım’da ise İzlanda’yı konuk edecek olan Ay-Yıldızlılar, grubun son maçında 17 Kasım’da Moldova’ya konuk olacak.

TÜRKİYE’NİN KALAN MAÇLARI: Arnavutluk, Fransa (D), İzlanda, Andorra (D)

FRANSA’NIN KALAN MAÇLARI: İzlanda (D), Türkiye, Moldova, Arnavutluk (D)

İZLANDA’NIN KALAN MAÇLARI: Fransa, Andorra, Türkiye (D), Moldova (D)

YORUMLAR


    0 YORUM

TÜRKİYE FRANSA'NIN ÖNÜNDE ZİRVEDE İŞTE H GRUBUNDA PUAN DURUMU! | Olay Haber
bodrum escort