USD
EURO
ALTIN

ÜNLÜ SANATÇI VE İŞADAMLARINDAN OLUŞAN DEV KORO BODRUM ANTİK TİYATRO’DA KONSER VERECEK

“ZAMANSIZ ŞARKILAR” BODRUM ENGELLİLER SAĞLIK VAKFI İÇİN SÖYLENECEK T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Bodrum Belediyesi ana sponsorluğunda düzenlenecek olan 7. Geleneksel C-majör İş’ten Sesler Korosu konserinde, bu kez şarkılar Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı yararına söylenecek. Konser öncesi Bodrum ve İstanbul ekiplerini birleştiren provalı basın toplantısı 12 Eylül Perşembe akşamı Sianji Well-being Resort’te gerçekleşti. Ünlü […]

ÜNLÜ SANATÇI VE İŞADAMLARINDAN OLUŞAN DEV KORO BODRUM ANTİK TİYATRO’DA KONSER VERECEK

“ZAMANSIZ ŞARKILAR” BODRUM ENGELLİLER SAĞLIK VAKFI İÇİN SÖYLENECEK

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Bodrum Belediyesi ana sponsorluğunda düzenlenecek olan 7. Geleneksel C-majör İş’ten Sesler Korosu konserinde, bu kez şarkılar Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı yararına söylenecek. Konser öncesi Bodrum ve İstanbul ekiplerini birleştiren provalı basın toplantısı 12 Eylül Perşembe akşamı Sianji Well-being Resort’te gerçekleşti. Ünlü konuk sanatçılar, 14 Eylül Cumartesi saat 21.00’de Bodrum Antik Tiyatro’da sahne alacak

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı yararına, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Bodrum Belediyesi ana sponsorluğunda düzenlenecek olan, usta oyuncu Tarık Papuçcuoğlu’nun sunacağı, her yıl çıtasını yükselten C-majör İş’ten Sesler Korosu’nun 7. konseri, 14 Eylül Cumartesi saat 21.00’de Bodrum Antik Tiyatro’da gerçekleşecek. Konser öncesi basın toplantısı 12 Eylül Perşembe akşamı Sianji Well-being Resort’te gerçekleşti. Son provaya basın mensuplarının da eşlik ettiği gece eğlenceli anılarla tamamlandı. Koro şefliğini Özlem Abacı’nın üstlendiği, İstanbul ve Bodrum katılımcılarını birleştiren 80 kişilik son provada Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu ve Vakıf Başkanı İbrahim Akkaya, Bosphorus Gaz Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şen, C-Majör Başkanı Recai Çakır, Bilgen Bengü, Ersan Erdura, Güzin-Baha, İlham Gencer, Melihat Gülses, Rana Alagöz, Selçuk Alagöz vardı.
BODRUM ANTİK TİYATRO’DA ZAMANSIZ ŞARKILAR SÖYLENECEK
Koro şefliğini Özlem Abacı’nın üstlendiği ‘’Zamansız Şarkılar’’ konserinde; Bekir Ünlüataer, Bora Gencer, Çelik, Erkan Oğur, Ersan Erdura, Güzin-Baha, İlham Gencer, İsmail Hakkı Demircioğlu, Melihat Gülses, Nebil Özgentürk, Rana Alagöz, Selçuk Alagöz ve Yonca Evcimik sahne alacak. Bosphorus Gaz Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şen, Ener Holding Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Işık, Halkbank Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Emin Özcan’ın yeniden, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın ilk defa sahne alacağı konserin geliri Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na bağışlanacak.
Engellilere yönelik hizmetlerde örnek bir model olan Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı, Bodrum’un kamu yöneticileri, Bodrum Belediyesi, Bodrumlu iş insanları, hayırseverler, gönüllüler ve Bodrumu ziyaret edenlerin destek verip birlikte projeler yaptıkları Engelliler merkezi haline gelmiştir.

“TÜM BODRUM’U ANTİK TİYATRO’YA DAVET EDİYORUM”

Bodrum’un çok zengin bir yer olduğunu ve bu zenginliği paylaşmayı seven insanlarla dolu olduğunu belirten Belediye Başkanı Ahmet Aras ise “Bu zenginlik bir kez daha çok hayırlı bir iş için ortaya konuyor. Bodrum için çok değerli bir kuruluş olan Engelliler Sağlık Vakfı’ndaki öğrencilerin duygularını oraya girince anlayabiliyorsunuz. Çünkü oradan çıkarken çok daha farklı birisi olarak ayrılıyorsunuz. Engelliler için çok verimli bir yer olan bu kuruluş biz engelli adayları için de tam bir terapi merkezi aslında. O sebeple oraya yapılacak her türlü desteği ben çok çok önemsiyorum. Bu organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyor ve bütün halkımızı o gece Antik Tiyatroya davet ediyorum.”  ifadelerini kullandı.

Basın toplantısı sonrası Koro Şefi Özlem Abacı yönetiminde prova yapan gruba Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da katıldı. Konser gecesi sahneye çıkarak “Çökertme” türküsünü söylemeye hazırlanan Başkan Aras’ın performansı usta sanatçılara bile taş çıkarttı.


Sianji Group Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır önderliğinde 2016 yılında kurulan, Başkan Yardımcısı-Tezmaksan Makine San. Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Aydoğdu, Genel Sekreter- Mentor Grup Ortağı Dr. Hakan Çınar, STK İletişim Sorumlusu Melike Argiş, Üye İlişkileri ve Mali İşler Sorumlusu Burcu Kösem ile sosyal sorumluluk görevlerini, sanat aracılığıyla toplum faydasına dönüştüren özel bir topluluk olan C-majör İş’ten Sesler Korosu, sorumluluk bilinciyle çalışmalarına devam ediyor. Atasay Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kamer, Denizbank CEO’su Hakan Ateş, Ener Holding Yönetim Kurulu Başkanı İsmail ışık, Dedeman Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Merhum Murat Dedeman, Halkbank Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Emin Özcan’ın asil üyeleri olduğu C-majör İş’ten Sesler Korosu, 6 yıldır gerçekleştirdiği konserlerle; TOÇEV, Mehmetçik Vakfı, Çocuk Eğitim (İşitme Engelliler) Derneği, İstanbul Down Sendromu Derneği, Dünya Engelliler Vakfı’na destek oldu. Bugüne kadar değerli iş insanlarının yanı sıra Alişan, Altay, Bora Öztoprak, Ege, Fatih Erkoç, Hüsamettin Subaşı, İsmail Özkan, Kubat, Metin Şentürk, Müşerref Akay, Özgün, Rafet El Roman, Suzan Kardeş, Zara, mizahçı ve yönetmen Gani Müjde, Metin Uca, yazar Ahmet Ümit, tiyatrocu Behzat Uygur gibi sanat dünyasının önemli isimlerinin de önceki konserlerde misafir olarak yer aldığı koro 110 kişiden oluşuyor. 14 Eylül’deki konsere 80 koro üyesinin katılımı bekleniyor.

C-majör İş’ten Sesler Korosu’nun bu anlamlı konser biletlerinin satışı Biletix’te başladı. Detaylı bilgiler, provalar ve güncel gelişmeleri @cmajistanbul instagram hesabından takip edebilirsiniz.

YORUMLAR


    0 YORUM

ÜNLÜ SANATÇI VE İŞADAMLARINDAN OLUŞAN DEV KORO BODRUM ANTİK TİYATRO'DA KONSER VERECEK | Olay Haber
bodrum escort