USD
EURO
ALTIN

AKDENİZ’İN EN BÜYÜK FESTİVALİ 31.THE BODRUM CUP 21-26 EKİM DE YAPILIYOR

THE BODRUM CUP DÜNYADA EŞSİZ Dile kolay The Bodrum Cup 31 yaşında ..Akdenizin en büyük deniz festivali 31.The Bodrum Cup 21-26 Ekim tarihleri arasında yapılacak.31.The Bodrum Cup  uluslararası düzeye geldi ve bir dünya markası oldu artık.Dünya Bodrum Cup’u duydu ve biliyor.Bodrum Cup Türkiye’nin aydınlık ve güzel yüzü. Bu sayede dünya bu aydınlık yüzümüzü de gördü. […]

AKDENİZ’İN EN BÜYÜK FESTİVALİ 31.THE BODRUM CUP 21-26 EKİM DE YAPILIYOR

THE BODRUM CUP DÜNYADA EŞSİZ

Dile kolay The Bodrum Cup 31 yaşında ..Akdenizin en büyük deniz festivali 31.The Bodrum Cup 21-26 Ekim tarihleri arasında yapılacak.31.The Bodrum Cup  uluslararası düzeye geldi ve bir dünya markası oldu artık.Dünya Bodrum Cup’u duydu ve biliyor.Bodrum Cup Türkiye’nin aydınlık ve güzel yüzü.

Bu sayede dünya bu aydınlık yüzümüzü de gördü.
American Hospital The Bodrum Cup gerek Bodrum’a gerekse Türkiye’nin tanıtımına çok büyük katkısı oldu.Ulusal ve uluslararası çok sayıda medya mensubu Akdeniz’in en büyük deniz festivalini takip ediyor ve görüntü ,haberlerini yayımlıyor.

100 YAT YARIŞIYOR

Akdeniz’in en büyük festivali The Bodrum Cup ‘ta büyük heyecan.100 yatın katıldığı bin 500 yelkencinin 8 ülkeden gelen 400’nin yabancı kadın ve erkek yarışmacıdan oluşacak.Bodrum Cup’ta yelkenlerin mücadelesi sürerken ,karada muhteşem konserler,eğlenceler ve sanat etkinlikleri yapılacak..Bodrum Cup’ta hayat var.Onun için kaçırmayın bu heyecanı sizde yaşayın.

American Hospital The Bodrum Cup Onursal Başkanı Erman Aras”Bodrum Cup Türkiye’nin rengini anlatan güzel yüzünü dünyaya aktarabildiğimiz büyük bir organizasyondur”.

THE BODRUM CUP ONURSAL BAŞKANI ERMAN ARAS GAZETECİ OLAY TAN’A BU YIL DÜZENLENEN YELKEN YARIŞININ PROĞRAMINI ANLATTI

Hedef daha büyük bir marka ve Avrupa’nın en önemli denizcilik organizasyonu olmak için
çalıştıklarını vurgulayan The Bodrum Cup Onursal Başkanı Erman Aras
şunları söyledi: “1980’ler mavi yolculuğun yükseliş yıllarıydı,
charter yat sayımız her geçen gün artıyordu. Bodrumlu genç bir iş
adamı olarak yat işletmeciliği kariyerim sırasında özellikle yabancı
müşterilerimizin mavi yolculuktan aldığı hazzın yanında yelken
açılmamasından yakınıyorlardı.

The Bodrum Cup’ın bu soruna bir çözüm
olabileceğini düşündüm. 1989’da 17 yat ile başladığımız yolda,
ilerleyen yıllarda yüze yakın yelkenli yatın fotoğrafları artık ülke
turizm tanıtımlarında kullanılmaya başlamıştı,,.

Onursal başkan Aras konuşmasını söyle sürdürdü”

The Bodrum Cup 31 yıl önce başladı.Bodrum Cup yolcularıyla beraber yapılan bir yat yarışı.Yelken severler kendi tekneleriyle katılabilirler,bir tekne,kabin kiralayabilir.Bodrum Cup Akdenizin en büyük festivali içinde yarış,eğlence,sanat,kültür var.

Ayrıca mavi yolculuk mutfağı yemek yarışmamız var.Denizcilerimiz birçok dalda yarışıyor.Büyük heyecan var.Bu yarışlara herkes katılabilir.Yat ve kabin kiralayabilirler.Dünyada bu tür etkinlikler az.O yüzden American Hospital Bodrum Cup’un en büyük farkı budur.

İŞTE YARIŞMA ETAPLARI

Yolcusuyla birlikte yapılan bir yarıştır.O yüzden herkes katılabilir.Ne kadar çok insanı denize çıkarabilir ve buluşturabilirsek özellikle gençlerimizi bu çok önemlidir.Denize çıkan,denizisevenler koylarımızı ve denizlerimizi iyi korur.

Denizlerimizi kullanalımki ,denizlerimizi koruyalım,kıymetini bilelim.

Türkiye’nin rengini anlatan güzel yüzünü dünyaya aktarabildiğimiz büyük bir organizasyondur,,.

YORUMLAR


    0 YORUM

AKDENİZ'İN EN BÜYÜK FESTİVALİ 31.THE BODRUM CUP 21-26 EKİM DE YAPILIYOR | Olay Haber