USD
EURO
ALTIN

TRUMP İLK KEZ ÇOK DOĞRU BİR TWETT ATTI!

Trump’tan son dakika tweeti Bir hafta önce ABD askerini Orta Doğu’dan çekmeye karar veren ABD Başkanı Donald Trump bugün konuyla ilgili yeni bir tweet attı. ABD Başkanı,” Bizi Orta Doğu bataklığına sokan insanlar şimdi orada savaşmaya devam etmemizi istiyor” dedi. Barış Pınarı Harekâtı’nın beşinci gününde ABD Başkanı Donald Trump sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Trump […]

TRUMP İLK KEZ ÇOK DOĞRU BİR TWETT ATTI!

Trump’tan son dakika tweeti

Bir hafta önce ABD askerini Orta Doğu’dan çekmeye karar veren ABD Başkanı Donald Trump bugün konuyla ilgili yeni bir tweet attı. ABD Başkanı,” Bizi Orta Doğu bataklığına sokan insanlar şimdi orada savaşmaya devam etmemizi istiyor” dedi.

Barış Pınarı Harekâtı’nın beşinci gününde ABD Başkanı Donald Trump sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Trump kendisinden önce görevde olan ABD başkanlarını hedef aldı.

Trump, “Bizi Orta Doğu Bataklığı’na sokan, 8 trilyon dolar ve binlerce yaşamın (karşı taraf da hesaba katılınca milyonlarca) yok olmasına sebep olan insanlar orada savaşmaya devam etmemizi istiyor. Hiçbir fikri olmayan insanları dinlemeyin. Onlar beceriksiz olduklarını kanıtladı” ifadesini kullandı.

YORUMLAR


    0 YORUM

TRUMP İLK KEZ ÇOK DOĞRU BİR TWETT ATTI! | Olay Haber
bodrum escort