USD
EURO
ALTIN

OLAY TAN’IN İZLENİMLERİ: BEŞİKTAŞ’TA ESEN DEĞİŞİM RÜZGARI ÇEBİ’Yİ SANDIKTAN GÜÇLÜ BAŞKAN OLARAK ÇIKARDI

Beşiktaş’da birçok şeyi değiştirecek çok anlamlı ve farklı bir olağanüstü genel kurul yaşandı.Beşiktaş tepelerinde bir süredir değişim rüzgarı esmesi sandıktan Ahmet Nur Çebi’nin başkan olarak çıkmasını sağladı. Beşiktaş’ın Genel Kurulunda seçim sonucunda büyük farkla Ahmet Nur Çebi 34. Başkan şseçildi ve mazbatasını alarak göreve başladı. OLAY TAN’IN OBJEKTİFİYLE BEŞİKTAŞ KONGRESİ VE BAŞKAN ÇEBİ (Divan kurulu […]

OLAY TAN’IN İZLENİMLERİ: BEŞİKTAŞ’TA ESEN DEĞİŞİM RÜZGARI ÇEBİ’Yİ SANDIKTAN GÜÇLÜ BAŞKAN OLARAK ÇIKARDI

Beşiktaş’da birçok şeyi değiştirecek çok anlamlı ve farklı bir olağanüstü genel kurul yaşandı.Beşiktaş tepelerinde bir süredir değişim rüzgarı esmesi sandıktan Ahmet Nur Çebi’nin başkan olarak çıkmasını sağladı.

Beşiktaş’ın Genel Kurulunda seçim sonucunda büyük farkla Ahmet Nur Çebi 34. Başkan şseçildi ve mazbatasını alarak göreve başladı.

OLAY TAN’IN OBJEKTİFİYLE BEŞİKTAŞ KONGRESİ VE BAŞKAN ÇEBİ

(Divan kurulu başkanları ve üyeleri Olay Tan,Tevfik Yamantürk,Uluç Gürkan ve Fethi Hinginar)

SEBA OYLARI ÇEBİ’YE GİTTİ

Ahmet Nur Çebi Beşiktaş camiasının değişim isteği sonucu Başkan seçildi.Beşiktaş’ın efsane başkanlarından Süleyman Seba seçim sandıkları olarak bilinen ilk 8  sandıkta yılların deneyimli  genel kurul üyeleri oy kullandı.Bu sandıklarda Serdal Adalı’nın çok önde olacağı beklentisi vardı.

Çebi ilk dört sandıkta önde çıkınca sonuç anlaşılmıştı.Gençlerin oy kullandığı son sandıklarda farklı seçilde seçimi kazanacağı görüşüm aynen gerçekleşti. Seba’ya oy veren kongre üyeleri,kadınlar ve gençler Çebi lehine oy kullandı.İşte bu nedenle Çebi 20 sandıkta birinci olarak çıktı.

Beşiktaş’a Başkan olan  Ahmet Nur Çebi’ye tüm camianın artık birlik bütünlük içinde destek verme zamanı.Yeni Başkan Ahmet Nur Çebi bu yükün altından tek başına kalkamaz.Beşiktaş için divan kurulu,genel kurul üyeleri,eski başkanlar,yöneticiler ve taraftarlar geçmişe bir sünger çekip ‘Tek aşk Beşiktaş’diye bir bütütn olursa zor günler aşılır.

Beşiktaş’ta yaşlı delikanlılar ve son sandıklarda oy kullanan gençler ”Değişim”istekleri ağır bastığı için oylarını Çebi için kullandı.Yapılan seçim sonucunda Çebi ,Adalı’ya 2 bin26 oy farkla Beşiltaş’a başkan oldu.

Bu Beşiktaş’ta değişim isteyen gerçek sahiplerinin sandıktan çıkan isyanıydı.Beşiktaş’ta Serdar Bilgili,Yıldırım Demirören ve Fikret Orman’dan beri süren dönem sona erdi.Yeni bir dönem başladı.Ahmet Nur Çebi, Fikret Orman’ın 7.5 yıllık Başkanlığı döneminde 6.5 yıl ikinci Başkan olarak görev yaptı.

Ahmet Nur Çebi Beşiktaşlıların bu değişim rüzgarı ile 34.Başkan oldu.Çebi de adaylığı sürecince Beşiktaş’ta kötü giden işleri değiştireceğim sözü verdi.İşte Beşiktaş’ta değişim kazandı.Beşiktaşlılar artık bir çok şeyin değişmesini istiyor.

Ahmet Nur Çebi Beşiktaş’ın  Adalı’ya  büyük fark atarak güçlü Başkan olarak göreve geldi.

Çebi camiaya ilk mesajı”Bir değişimin başlangıcı olmuştur. Katılımcı, paylaşımcı, dürüst, çalışkan ve hedefi Beşiktaş’ı her an yukarı taşımak isteyen bir süreç geçireceğiz. Önümüz aydınlık, parlak. Sizlere söz veriyoruz” dedi.

Ahmet Nurçebi Beşiktaş’ın 34.Başkanı oldu. Çebi Rakibine büyük fark atarak güçlü Başkan olarak göreve geldi.

Beşiktaş Kulübü’nün olağanüstü seçimli genel kurulunda oyların çoğunluğunu alan Ahmet Nur Çebi siyah beyazlıların 34. başkanı seçildi. 7.5 yıllık Fikret Orman döneminin ardından başkanlık koltuğu Ahmet Nur Çebi’ye geçti. Beşiktaş Divan Kurulu’ndan yapılan açıklamaya göre sandıkta en yakın rakibi Serdal Adalı’ya fark atan Ahmet Nur Çebi yeni başkan oldu. Tam 8644 üyenin oy kullandığı rekor katılımlı tarihi kongrede Ahmet Nur Çebi, Serdal Adalı’dan 2026 oy fazla alarak başkan seçildi.

(Başkan Çebi’nin kızı Eltiz babasını kutladı)

ÇEBİ: ÖNÜMÜZ AYDINLIK

Ahmet Nur Çebi, “Bu genel kurulda görev yapan, divana, başkanına ve tüm çalışan arkadaşlarıma ve benden desteklerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Beşiktaş bugün yeni bir döneme, ufka açılmıştır.Beşiktaş Kulübünün olağanüstü seçimli genel kurulunu kazanan Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlıların 34. başkanı seçildi.

Başkanlığa 2012 yılında getirilen Fikret Orman’ın görevi bırakma kararının ardından olağanüstü seçimli genel kurula giden Beşiktaş’ta Ahmet Nur Çebi, Serdal Adalı ve Hürser Tekinoktay, kulübün 34. başkanı olabilmek için yarıştı.BJK Akatlar Kültür ve Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen olağanüstü seçimli genel kurulda 8 bin 529 geçerli oyun 5 bin 9’unu alan Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş’ın 34. başkanı oldu. Ahmet Nur Çebi’nin rakipleri Serdal Adalı 2983, Hürser Tekinoktay ise 537 oy aldı.

YEN BİR DÖNEME UFUK AÇILDI

Beşiktaş Kulübünün olağanüstü seçimli genel kurulunda başkanlığa seçilen Ahmet Nur Çebi, teşekkür konuşması yaptı. BJK Akatlar Kültür ve Spor Kompleksi’nde yapılan seçimde oy sayımının ardından başkanlığı kazandığı açıklanan Ahmet Nur Çebi, kürsüye eşiyle geldi.

Beşiktaş’ın yeni bir döneme açıldığını belirten Ahmet Çebi, “Beşiktaş bugün yeni bir döneme, ufka açılmıştır. Bugün bir değişimin başlangıcı olmuştur. Katılımcı, paylaşımcı, dürüst, çalışkan ve hedefi Beşiktaş’ı her an yukarı taşımak olan bir süreç geçireceğiz” diye konuştu.

BEŞİKTAŞ’IN ŞEREFİ, NAMUSU, BİR KURUŞU BİZE EMANET

Zor günlerin yanında güzel günler de geçireceklerini aktaran Ahmet Çebi, “Önümüz aydınlık, önümüz parlak. Tüm yönetici arkadaşlarımla size söz veriyoruz. Beşiktaş’ın şerefi, namusu, bir kuruşu bize emanet. Hiç merak etmeyin. Zor günlerimiz olacak, zor günlerin yanında güzel günlerimiz olacak. Bu vazifeyi teslim alıyoruz, yarın sabahtan itibaren Beşiktaş’a güzel şeyler yapmak için söz veriyoruz” ifadelerini kullandı.

“HERKESİN BİRBİRİNE SARILDIĞI BİR BEŞİKTAŞ İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ”

Yöneticilerini kürsüye çağıran ve hepsinden Beşiktaş’a hizmet etmeleri için söz alan Ahmet Nur Çebi, şunları kaydetti:

“Yönetici arkadaşlarımı ‘çocuklarınızı koklayın, valizinizi toplayın bir süre Beşiktaş’a hizmet edeceğiz’ diye çağırdım. Beşiktaş genel kurulu bugün bindirilmiş kıtaların olmadığını, olamayacağını, bu lekenin Beşiktaş’ın alnına vurulamayacağını gösterdi.

Bundan sonra biz bu yolda tek başımıza yürümeyeceğiz. Tüm camia ile taraftarlarla, tüm kurullarımızla, yöneticilerimizle beraber hareket edeceğiz. Her şey konuşuldu bitti. Herkesin birbirine sarıldığı bir Beşiktaş için mücadele edeceğiz.”

Çebi tüm sandıklarda birinci oldu

Ahmet Nur Çebi, toplam 5 bin 9 oy olarak Beşiktaş Kulübünün 34. başkanı oldu. Çebi, 20 sandığın tamamında da birinci çıktı. Ahmet Nur Çebi, en fazla oyu 375 ile 13. sandıkta elde etti.

Beşiiktaş’ta Ahmet Nur Çebi dönemi resmen başladı… Dün yapılan olağanüstü seçimli genel kurulda oy kullanılan 20 sandıktan da ilk isim olarak çıkan ve 5009 oy alarak Beşiktaş Kulübü’nün yeni başkanı olan Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş Park’ta düzenlenen törenle birlikte mazbatasını aldı.

Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulu, Divan Kurulu Başkanlığı’nın düzenlediği mazbataları teslim alarak işbaşı yaptı. Bugün mazbatasını teslim alan Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulu üyeleri, yarın ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirecek ve görev dağılımını yapacak. Başkan Ahmet Nur Çebi’nin mazbatasını Kongre Divan Kurulu Başkanı Uluç Gürkan ve Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk takdim etti.

 

Siyah beyazlı kulübün 34. başkanı Ahmet Nur Çebi törende yaptığı açıklamada:

“Genel seçimde kongreyi idare eden herkese teşekkür ediyorum. Çok sağlıklı bir kongre süreci geçirdik. Seçim sürecini muhteşem naif şekilde temsil eden Tevfik Yamantürk´e teşekkür ediyorum. Bu mazbatalar aşık olduğumuz camianın bize verdiği yetki belgeleridir” dedi.

Beşiktaş Kulübü Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu´nda kulübün 34´üncü başkanı seçilen Ahmet Nur Çebi ve yönetimi, mazbatalarını aldı. Mazbata töreninde kısa bir konuşma yapan Ahmet Nur Çebi, çok mutlu olduğunu ifade ederek, “Genel seçimde kongreyi idare eden herkese teşekkür ediyorum.

Çok sağlıklı bir kongre süreci geçirdik. Seçim sürecini muhteşem naif şekilde temsil eden Tevfik Yamantürk´e teşekkür ediyorum. Bu mazbatalar aşık olduğumuz camianın bize verdiği yetki belgeleridir. Süreli olduğunu unutmayalım. Süreli olduğunu biz biliyoruz, kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz.

Bu benim 4´üncü mazbatam oldu ve Allah bana sonuncusunu başkan olarak almayı nasip etti, çok mutluyum. Allah yolumuzu açık etsin, Beşiktaşımızın ömrünü de uzun etsin” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR


    0 YORUM

OLAY TAN'IN İZLENİMLERİ: BEŞİKTAŞ'TA ESEN DEĞİŞİM RÜZGARI ÇEBİ'Yİ SANDIKTAN GÜÇLÜ BAŞKAN OLARAK ÇIKARDI | Olay Haber
bodrum escort