USD
EURO
ALTIN

BASININ AMİRAL GEMİSİ SU ALIYOR!HÜRRİYET’TEN 50 KİŞİ ATILINCA AYŞE ARMAN İSTİFAYI BASTI

Hürriyet’te 43 gazetecinin evine tebligat gönderilerek işten çıkarılmasının ardından peş peşe istifa haberleri gelmeye devam ediyor. Hürriyet gazetesi yazarı Ayşe Arman da istifasını noter yoluyla gazete yönetimine gönderdiğini duyurdu. Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni  Vahap Munyar işten çıkarmalara tepki olarak noter aracılığıyla gazetesine istifa ettiğini bildirirken, yazar Gürsel Birsel de Twitter üzerinden istifa ettiğini duyurdu. […]

BASININ AMİRAL GEMİSİ SU ALIYOR!HÜRRİYET’TEN 50 KİŞİ ATILINCA AYŞE ARMAN İSTİFAYI BASTI

Hürriyet’te 43 gazetecinin evine tebligat gönderilerek işten çıkarılmasının ardından peş peşe istifa haberleri gelmeye devam ediyor. Hürriyet gazetesi yazarı Ayşe Arman da istifasını noter yoluyla gazete yönetimine gönderdiğini duyurdu.

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni  Vahap Munyar işten çıkarmalara tepki olarak noter aracılığıyla gazetesine istifa ettiğini bildirirken, yazar Gürsel Birsel de Twitter üzerinden istifa ettiğini duyurdu.

Hürriyet yazarı Ayşe Arman da gazete ile yollarını ayırdığını Instagram hesabından duyurdu. Arman paylaşımında, “27 yıldır pazar röportajları yapıyorum. Artık gazeteden değil, buradan paylaşacağım. Hürriyet bitti, sevdiğim işi yapmaya devam. Tabii ki üzgünüm. 27 yıl, Ömer’le ilişkimden uzun. Resmen bir ömür. Çok güzel günlerim oldu. Hürriyet’te doğdum ama yaşamaya devam edemeyeceğimi görüyorum. Yasımı kendi içimde yaşıyordum, ama o kadar çok soran oldu ki, paylaşmam icap etti. Peki o zaman: Geçen hafta, buradaki Türk konsolosluğundaki noter aracılığıyla aramızdaki sözleşmeyi fesettiğimi bildiren bir ihtarname yolladım. İstifa ettim yani” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR


    0 YORUM

BASININ AMİRAL GEMİSİ SU ALIYOR!HÜRRİYET'TEN 50 KİŞİ ATILINCA AYŞE ARMAN İSTİFAYI BASTI | Olay Haber
bodrum escort