USD
EURO
ALTIN

FENERBAHÇE’NİN KAYSERİSPOR’A YENİLMESİ ALİ KOÇ’U ÇILDIRTTI!

Kayserispor maçında FB Başkanı Ali Koç yerinde duramadı! Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç deplasmanda oynadıkları karşılaşmayı büyük bir heyecanla takip etti.Başkan Ali Koç, karşılaşmayı baştan sona oldukça heyecanlı bir şekilde bir an bile yerinde duramadı.. Fenerbahçe’nin 3 puan ile süper lig sonuncusu olan Kayserispor’u farklı yenip lider olması bekleniyordu.Ancak evdeki hesap çarşıya uymadı.Maçın ilk yarısında […]

FENERBAHÇE’NİN KAYSERİSPOR’A YENİLMESİ ALİ KOÇ’U ÇILDIRTTI!

Kayserispor maçında FB Başkanı Ali Koç yerinde duramadı!

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç deplasmanda oynadıkları karşılaşmayı büyük bir heyecanla takip etti.Başkan Ali Koç, karşılaşmayı baştan sona oldukça heyecanlı bir şekilde bir an bile yerinde duramadı..

Fenerbahçe’nin 3 puan ile süper lig sonuncusu olan Kayserispor’u farklı yenip lider olması bekleniyordu.Ancak evdeki hesap çarşıya uymadı.Maçın ilk yarısında Fenerbahçe sayısız gol kaçırdı.,FB Başkanı Ali Koç’ta yerinde duramıyor kaçan goleri gördükçevsaç baş yoluyordu.

Fenerbahçe’nin ligden düştü gözüyle bakılan Kayserispora 1-0 yenilmesi FB Başkanı Ali Koç’u adeta çıldırttı.Bu mağlubiyet Başkan Koç’u çok üzdü.

İlk düdükten sonra protokol tribününden kalkan Ali Koç, ayakta izledi.Koç, yanına gelerek selfie çektirmek isteyenler taraftarları da ‘maç sonu’ diyerek geri çevirdi.

Fenerbahçe Başkanı takımının gol pozisyonuna girdiği anlarda büyük heyecan yaşadı.Ali Koç liderlik için geldikleri Kayseri’de sahadan 1-0 yenilgi ile ayrılmaları sonrası büyük üzüntü yaşadı.hurriyet.com.tr

 

YORUMLAR


    0 YORUM

FENERBAHÇE'NİN KAYSERİSPOR'A YENİLMESİ ALİ KOÇ'U ÇILDIRTTI! | Olay Haber
bodrum escort