USD
EURO
ALTIN

MİLLİ FUTBOL TAKIMIMIZ TÜRKİYE’NİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ VE BÜYÜK SEVİNÇ YAŞATTI.İŞTE RAKİPLERİMİZ

A Milli Futbol Takımı, İzlanda beraberliği ile 2020 Avrupa Şampiyonasına katılmayı garantilemesi Türkiye’de büyük sevinç yaşattı.Halk uzun süredir yaşadığı siyasi ve ekonomik sıkıntılar,geçim derdi nedeniyle gülmeyi sevinmeyi adeta unutmuştu.Milli Futbol takımımızın Avrupa şampiyonasına katılması Türk halkının yüzünü güldürdü. Ve 81 milyona büyük mutluluk yaşattı. . A Milli Futbol Takımı, İzlanda beraberliği ile euro 2020 Finallerine […]

MİLLİ FUTBOL TAKIMIMIZ TÜRKİYE’NİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ VE BÜYÜK SEVİNÇ YAŞATTI.İŞTE RAKİPLERİMİZ

A Milli Futbol Takımı, İzlanda beraberliği ile 2020 Avrupa Şampiyonasına katılmayı garantilemesi Türkiye’de büyük sevinç yaşattı.Halk uzun süredir yaşadığı siyasi ve ekonomik sıkıntılar,geçim derdi nedeniyle gülmeyi sevinmeyi adeta unutmuştu.Milli Futbol takımımızın Avrupa şampiyonasına katılması Türk halkının yüzünü güldürdü. Ve 81 milyona büyük mutluluk yaşattı.

.

A Milli Futbol Takımı, İzlanda beraberliği ile euro 2020 Finallerine katılmayı garantilerken, maç sonrası sahada ve soyunma odasında büyük sevinç vardı.

A Milli Futbol Takımımız, İzlanda ile 0-0 berabere kalarak Euro 2020’ye katılmayı garantiledi.

İzlanda’yı saf dışı bırakan Milliler, ya grup 1. ya da 2.si olarak Euro 2020’ye katılacak.

A Milli Takım’ın Euro 2020’deki rakipleri 30 Kasım Cumartesi günü TSİ 20.00’de Romanya’nın başkenti Bükreş’te gerçekleştirilecek kura çekiminde belirlenecek.

 

Tıpkı bizim gibi gruptan çıkmayı garantileyip Euro 2020 biletini alan takımlar şu şekilde.

Peki Türkiye’nin turnuvada rakipleri kim olacak?

 

Belçika,İtalya,İspanya,İngiltere,FransaRusya,Polonya,Ukrayna,Çekya,

Türkiye Avrupa 2020 şampiyonasında hamgi gruba yer alırsa alsın bu ekipteki ruh ve hırs,azim nedeniyle başarılı olacaktır.fototğraflar:hurriyet.com.tr

 

YORUMLAR


    0 YORUM

MİLLİ FUTBOL TAKIMIMIZ TÜRKİYE'NİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ VE BÜYÜK SEVİNÇ YAŞATTI.İŞTE RAKİPLERİMİZ | Olay Haber
bodrum escort