USD
EURO
ALTIN

MUHALEFET LİDERLERİNE HAKARET EDEN BALTALI MÜDÜRE SORUŞTURMA AÇILDI

Muhalefet liderlerine hakaret eden baltalı müdüre soruşturma Çorum’da sosyal medya hesabından CHP ve İYİ Parti liderlerine hakaret içeren paylaşımlarda bulunan Sungurlu İlçe Özel İdare Müdürü Erol Erkoç hakkında idari soruşturma başlatıldı. Sungurlu İlçe Özel İdare Müdürü Erol Erkoç, sosyal medya hesabından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e yönelik hakaret içeren paylaşımlarda […]

MUHALEFET LİDERLERİNE HAKARET EDEN BALTALI MÜDÜRE SORUŞTURMA AÇILDI

Muhalefet liderlerine hakaret eden baltalı müdüre soruşturma

Çorum’da sosyal medya hesabından CHP ve İYİ Parti liderlerine hakaret içeren paylaşımlarda bulunan Sungurlu İlçe Özel İdare Müdürü Erol Erkoç hakkında idari soruşturma başlatıldı.

Sungurlu İlçe Özel İdare Müdürü Erol Erkoç, sosyal medya hesabından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e yönelik hakaret içeren paylaşımlarda bulundu.

VALİ TALİMAT VERDİ

Elinde balta ile poz veren fotoğrafını da paylaşan Erkoç hakkında, Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’nin talimatıyla idari soruşturma başlatıldı. Erkoç’un ifadesinin alınacağı öğrenildi. (DHA)

Özel İdare Müdürü’nden CHP ve İYİ Parti liderlerine hakaret

Çorum’a bağlı Sungurlu’da Özel İdare Müdürü olarak görev yapan Erol Erkoç, CHP ve İYİ Parti liderlerine sosyal medyadan hakaret etti. İki partinin temsilcileri, baltalı pozlar veren Erkoç’a sert tepki gösterdi: Bürokrasiye biraz daha ciddiyet gerekiyor. Bu devlet memuru bu gücü nereden alıyor?sozcu.com.tr

YORUMLAR


    0 YORUM

MUHALEFET LİDERLERİNE HAKARET EDEN BALTALI MÜDÜRE SORUŞTURMA AÇILDI | Olay Haber
bodrum escort