USD
EURO
ALTIN

TUZLASPOR’A 2-0 YENİLEN CİM BOM TUZLA BUZ! GALATARAY’DA BÜYÜK OPRASYON

Tuzlaspor sonrası Galatasaray’da operasyon! Galatasaray yönetimi, Ziraat Türkiye Kupası’nda Tuzlaspor’a 2-0 kaybedilen maçın ardından Ocak ayında yapılacak operasyon için düğmeye bastı. Mağlubiyeti hak ettiklerini ifade eden deneyimli teknik adam Fatih Terim, 16 yaşındaki Emin dışında tüm öğrencilerini eleştirdi. Fatih Terim, “Şans verdiğim oyuncuların parmağını gözüme sokmasını isterdim. Bana göre sahanın en iyilerinden biri de Emin’di […]

TUZLASPOR’A 2-0 YENİLEN CİM BOM TUZLA BUZ! GALATARAY’DA BÜYÜK OPRASYON

Tuzlaspor sonrası Galatasaray’da operasyon!

Galatasaray yönetimi, Ziraat Türkiye Kupası’nda Tuzlaspor’a 2-0 kaybedilen maçın ardından Ocak ayında yapılacak operasyon için düğmeye bastı.

Mağlubiyeti hak ettiklerini ifade eden deneyimli teknik adam Fatih Terim, 16 yaşındaki Emin dışında tüm öğrencilerini eleştirdi.

Fatih Terim, “Şans verdiğim oyuncuların parmağını gözüme sokmasını isterdim. Bana göre sahanın en iyilerinden biri de Emin’di zaten. Diğerleri de bugün bir an evvel bitsin diye 90 dakika geçirdiler.” ifadelerini kullandı.Tecrübeli çalıştırıcı ayrıca, “Oyuncular sahaya çıktıkları zaman bu formayı vermemeliler.

Onlar bu formayı alma niyetinde olmadıklarını gösterdiler. Daha iyi bir performans beklerdim onlardan.” şeklinde konuştu.Fatih Terim’in bu sözlerinin ardından gözler Ocak ayında yapılacak .operasyona çevrildi.Öte yandan sakatlığı sebebiyle sezonu kapatan Luyindama’nın sözleşmesi ise dondurulacak.hurriyet.com.tr

 

YORUMLAR


    0 YORUM

TUZLASPOR'A 2-0 YENİLEN CİM BOM TUZLA BUZ! GALATARAY'DA BÜYÜK OPRASYON | Olay Haber
bodrum escort