USD
EURO
ALTIN

ERDOĞAN UMUT DAĞITTI”YENİ BİR ŞAHLANIŞ DÖNEMİNİN KAPILARINI AÇIYORUZ”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe’de 2019 yılı değerlendirme toplantısında konuşuyor. “Yeni bir şahlanış döneminin kapılarını açıyoruz.” diyen Erdoğan, “Türkiye’nin tökezlemesini ve yere kapaklanmasını bekleyenleri hüsrana uğratmayı sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı. Erdoğan’ın açıklamaları şöyle: 2011 yılında 2023 hedeflerimizi milletimizin takdirine sunmuştuk. O günden bugüne tüm çalışmalarımızda bizim için pusula görevi görmüştür. 2023 hedefleri içte ve dışta pek […]

ERDOĞAN UMUT DAĞITTI”YENİ BİR ŞAHLANIŞ DÖNEMİNİN KAPILARINI AÇIYORUZ”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe’de 2019 yılı değerlendirme toplantısında konuşuyor. “Yeni bir şahlanış döneminin kapılarını açıyoruz.” diyen Erdoğan, “Türkiye’nin tökezlemesini ve yere kapaklanmasını bekleyenleri hüsrana uğratmayı sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

Erdoğan’ın açıklamaları şöyle:

2011 yılında 2023 hedeflerimizi milletimizin takdirine sunmuştuk. O günden bugüne tüm çalışmalarımızda bizim için pusula görevi görmüştür.

2023 hedefleri içte ve dışta pek çok kişiyi rahatsız etmiştir.

Tüm saldırıların hepsini boşa çıkardık. Sokaklarımızı kaosa teslim etmedik. Meydanı darbecilere bırakmadık. Ekonomik tetikçilere de teslim olmadık. Çok büyük bedeller ödedik. Sinsi tuzaklarla karşılaştık ama hepsinin üstünden de gelmeyi başardık.

“YENİ BİR ŞAHLANIŞ DÖNEMİNİN KAPILARINI AÇIYORUZ”

2019 yılı işte bu sıkıntıları ağırlığıyla hissettiğimiz bir yıl oldu. Türkiye için 2019 yılı ‘yıkılış yılı’ olarak öngörülmüştü. Biz 2019’u tekrar yükseliş yılına dönüştürdük.

Ekonomimize kurulan tuzakları bozarak, hedeflerimize yöneldik.

Yeni bir şahlanış döneminin kapılarını açıyoruz.

YORUMLAR


    0 YORUM

ERDOĞAN UMUT DAĞITTI"YENİ BİR ŞAHLANIŞ DÖNEMİNİN KAPILARINI AÇIYORUZ" | Olay Haber
bodrum escort